Wpis z mikrobloga

@robekk1978: Maya Rostowska przed podjęciem pracy ukończyła University College London (dyplom 1st class B.A. Hons European Social and Political Studies) i posiadała udokumentowane doświadczenie translatorskie.
Schetyna przed podjęciem pracy ukończył historię na Wydziale Filozoficzno-Historycznym Uniwersytetu Wrocławskiego. Na uczelni był przez kilka lat przewodniczącym Niezależnego Zrzeszenia Studentów.
Kwaśniewski nie miał studiów ale nawet najwięksi jego przeciwnicy nie mogą zaprzeczyć że jest postacią wybitną. Był 2 razy Prezydentem i według sondaży prawdopodobnie byłby
  • Odpowiedz
Schetyna przed podjęciem pracy ukończył historię na Wydziale Filozoficzno-Historycznym Uniwersytetu Wrocławskiego. Na uczelni był przez kilka lat przewodniczącym Niezależnego Zrzeszenia Studentów.


@buddookan: to wciąż znaczy, że był nikim

Kwaśniewski nie miał studiów ale nawet najwięksi jego przeciwnicy nie mogą zaprzeczyć że jest postacią wybitną. Był 2 razy Prezydentem i według sondaży prawdopodobnie byłby nim dalej.


@buddookan: xD
  • Odpowiedz
@brmstufldigart: @Demolka90: ja nie wiem co daje fanom PO powiedzonko "A za pełooo"...

To nie można, jak kulturalni ludzie, dojść do porozumienia, że w KAŻDYM RZĄDZIE byli "Misiewicze", przez co dochodzimy do wniosku, że każda partia, która rządziła była/jest TAK SAMO ZEPSUTA I NEPOTYCZNA? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja nie zwalam winy "a za PełOOO" ani nie trąbię "a PiS tak miał pozbyć się kolesiostwa", bo
  • Odpowiedz
@Demolka90 Czyli to że Kwaśniewski został wybrany dwa razy pod rząd prezydentem to jest przypadek, spisek czy coś innego ? Serio sie pytam. Ktory z prezydentów według Ciebie miał najlepszą prezencję i spełniał najlepiej swoją funkcje ?
  • Odpowiedz
@buddookan: Dla mnie obecny prezydent jest najlepszym prezydentem po II wojnie. Czy ja gdzieś napisałem ze to był spisek ? Nie, czasy były takie w Polsce ze dalej była komuna a kandydaci których miał to jeszcze większa żenada, Walesa a potem Krzak. A paluchy tez maczał przy aferach z Orlenem , Rywinem , czy przy spółkach azotowych a jego zonka miała super fundacje. Jakby tego było mało to łaził #!$%@? gdzie
  • Odpowiedz
@buddookan: A pamiętasz, że zarzucali mu że wygrać wybory pomogło mu kłamstwo o swoim wykształceniu? I serio uważasz, że był w czołówce najlepszych reprezentantów ze swoją "chorobą filipińską" i "urazami kolana"? Możesz przytoczyć jakiś sondaż, według którego nadal byłby prezydentem gdyby tylko mógł?
  • Odpowiedz
a bo za komuny


@brmstufldigart: chyba bardziej chodzi o to, że młodzi ludzie działający w polityce to #!$%@? i okradania sąsiadów - ogólnie zjawisko, a nie że z danej partii to źle a z innej to dobrze. Ale pewnie jakiegoś zakazu na to i tak nie da się wprowadzić
  • Odpowiedz