Wpis z mikrobloga

@Rzuku:

2. w sposób nieco fanatyczny, ale skuteczny pokazują rodzicom tych dzieci, że kontrola jest bardzo ważna, dzieciom, że nie są anonimowi w internecie


Oni jedyne co chcą to żeby ktoś inny miał gorzej, a nastolatkowie, który nie ogarniają internetu to najłatwiejszy cel xD Wybacz, ale nie wierze, że robią to kierując się dobrem kogokolwiek :)

3. tamto zachowanie było złe, bo jedyną "winą" tamtych różowych było postowanie luźnych przmyśleń

@
@uwuX: czemu "hejterzy" uwzięli się na jednego konkretnego strimera? To z pewnością spowodowane faktem, że tylko ten człowiek jest hejtowany na yt... Gdyby chodziło o coś więcej to ta akcja miałaby mniej patologiczną formę
@Magnolia-Fan: a ja mam pewność, że nie są w większości to te same osoby. Być może ktoś z tamtego #!$%@? grona dołączył do akcji, ale odstawmy na bok domysły.
@VulpineGirl: nie masz pewności co do ich intencji, a wielu otwarcie mówiło, że na celu ma uświadamianie rodzicom co robią dzieci. To co teraz robią ma jakiś cel i jest szansa, że może przynieść pozytywne skutki. I taktownie przypominam, że jesteś
@Rzuku:

@VulpineGirl: nie masz pewności co do ich intencji, a wielu otwarcie mówiło, że na celu ma uświadamianie rodzicom co robią dzieci. To co teraz robią ma jakiś cel i jest szansa, że może przynieść pozytywne skutki.


KOMPLETNIE nie mam pojęcia co do ich intencji, przecież ich posty są pełne troski i zaniepokojenia. Pozytywny skutek to co najwyżej skutek uboczny, a nie cel sam w sobie
@VulpineGirl: Najzabawniejsi są ludzie,którzy próbują podpiąć niepowiązane ze sobą rzeczy pod swoją tezę. Jest różnica między stalkingiem różowych, które raczej chcą pozostać anonimowe a osobami które podpisują się imieniem i nazwiskiem pod swoimi chamstwami w internecie. Sama byłam stalkowana na wykopie i dostawałam penisy na PW po.zrobieniu #pokaznogi a dołączyłam Dzisiaj i wysłałam informacje do koordynatorki co jej podopieczna "harcerka" wyprawia. Dlaczego wrzucasz nas do jednego worka?