Wpis z mikrobloga

Nie narzekam na gorące zasrane Danielem.

To jest tak pysznie śmieszne. Armie małych dzieci w imię walki o dobre imię jakichś ośmiornic ;p To jest to nasze pokolenie młodych obytych z komputerami, gotowych podnieść poziom kraju? ;p

Jest tyle opcji spędzania czasu, samorozwoju czy rozrywki a oni oglądają jak ktoś gra w gry i rzuca #!$%@? na żywo ;p

Serio już to Wasze oglądanie Daniela jest ciekawsze, bo chociaż jest tam ciekawy przypadek socjologiczny do ogarnięcia a nie gierki.

Już nawet oglądanie Plebanii bardziej aktywizuje móżg niż te wszystkie isamu rafony i inne parzydełka.

*tak obejrzałem z ciekawości po 1 filmiku tych youtuberów, grożenie meduzy, akcję pod oknem i kulam się po podłodze xD
brawa za tag #pokazhejtera , dla mnie może to i strata czasu takie grzebanie ludziom w social media ale gówniarzom przyda się kubeł zimnej wody na łeb, Boże ja do 18 nie raczyłem rzucić #!$%@?ą w domu rodzinnym a co dopiero wypisywać coś w mediach do obcych ludzi, są jakieś granice tego bezstresowego wychowania
*taka rada - skoro tak polubiliście Daniela i dla Was te streamy to dobry motyw na wolny czas, to jednak zamiast tracić czas na dramy z odrzutkami oceanu moglibyście go powoli uczyć jak rozporządzać pieniądzem i wyjść z tej patoli, bo łamanie klawiatur czy przejebywanie kasy na pizze i alko nijak się ma do odbijania się - oni nawet i 50k miesięcznie przeżrą a na ścianie dalej będzie grzyb

#danielmagical
  • 2