Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki.

Moi znajomi otworzyli niedawno w Warszawie nowy salon #vr. Chciałbym im pomóc w przyciągnięciu większej ilości klientów więc namówiłem ich na małe #rozdajo i zniżkę 25% dla każdego do końca kwietnia na hasło #tylkomirko ( ͡ ͜ʖ ͡)

Do rozdania są trzy vouchery. Każdy z nich to jedna godzina grania za darmo na jednym stanowisku do wyboru. Losowanie przy pomocy #mirkorandom w piątek (14.04.2017) o godzinie 20:00.

Salon to VR Warsaw i znajduje się jak już wcześniej wspomniałem w #warszawa na ulicy Burakowskiej 15 w piwnicy budynku, więc myślę, że to coś w sam raz dla Mirków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tutaj macie stronę WWW: http://vrwarsaw.com.pl/

#oculusrift #oculus #htcvive #wirtualnarzeczywistosc
KIJU87 - Cześć Mirki.

Moi znajomi otworzyli niedawno w Warszawie nowy salon #vr. C...

źródło: comment_vdcVoO3DVUPDPWMJMSnxwGGUVWcOfNyP.jpg

Pobierz
  • 25
@wykopowy_brukselek:

nie zauwazylem na stronie spisu gier, jest gdzies wypisany?

Nie mają jeszcze takiego spisu. Przekażę im, żeby to ogarnęli.

zdarzaly sie juz znajomym jakies zaslabniecia czy, nie daj boze, wymioty klientow?

Jeżeli ktoś ma chorobę lokomocyjną to może się zrobić niedobrze, ale można wybrać bardziej statyczne gry i jest OK. Testowałem na żonie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakiś drastycznych zasłabnięć itp nie było.
@KIJU87: ja testowalem wiele gier na ps4 I czesc ok a czesc jednak slabo mi sie robilo
London heist - rewelacja, eagle fligjht tak samo
juz np drive club to mi sie cieplo robilo troche a taki RE7 choc strasznie mnie kusi to po prostu robi mi sie niedobrze
until dawn - tez rewelacja
ogolnie te gdzie nasza postac jest dosc statyczna mi wchodza pieknie...
jeszcze poprobuje z roznymi ustawieniami kamery
pokoje do pracy grupowej, oprogramowanie do projektowania 3D, augmented reality, no cokolwiek co nie jest nastawione na dzieci grające w gry


@wonsz_smieszek: To wtedy byłby to bardziej "hackerspace". Inicjatywa społeczna organizowana przez fascynatów. Nie wiem czy dałoby się na tym zarobić.