Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki.

Moi znajomi otworzyli niedawno w Warszawie nowy salon #vr. Chciałbym im pomóc w przyciągnięciu większej ilości klientów więc namówiłem ich na małe #rozdajo i zniżkę 25% dla każdego do końca kwietnia na hasło #tylkomirko ( ͡ ͜ʖ ͡)

Do rozdania są trzy vouchery. Każdy z nich to jedna godzina grania za darmo na jednym stanowisku do wyboru. Losowanie przy pomocy #mirkorandom w piątek (14.04.2017) o godzinie 20:00.

Salon to VR Warsaw i znajduje się jak już wcześniej wspomniałem w #warszawa na ulicy Burakowskiej 15 w piwnicy budynku, więc myślę, że to coś w sam raz dla Mirków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tutaj macie stronę WWW: http://vrwarsaw.com.pl/

#oculusrift #oculus #htcvive #wirtualnarzeczywistosc
KIJU87 - Cześć Mirki.

Moi znajomi otworzyli niedawno w Warszawie nowy salon #vr. C...

źródło: comment_vdcVoO3DVUPDPWMJMSnxwGGUVWcOfNyP.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@AdireQ: hackerspace to przecież też dla dzieci, tylko bardziej licealistów i studentów.

Mi chodzi o normalną możliwość pracy z wieloma urządzeniami 3d, z ludźmi którzy mają specjalistyczny soft i umiejętność korzystania z niego. Odpłatnie, dla firm, na zlecenia, dla ludzi którzy potrzebują sprzętu i/lub oprogramowania, ale nie opłaca im się kupować na jeden raz. Sam nie mam w firmie wszystkich rozwiązań, które są na rynku, czasem brakuje oprogramowania, które kosztuje
  • Odpowiedz
Jestem w stanie zapewnić okulary dla 40 osób


@wonsz_smieszek: Nie był bym taki pewny. Może 40 cardboardów ale nie 40 headsetów za +3000 zł. Nikt chyba nawet nie zorganizował jeszcze wydarzenia na tyle osób w VR w jednym miejscu. Chyba tylko Intel coś tam próbował.

Nie wiem czy to dobry pomysł na biznes. Projekt może trwać miesiącami i wtedy łatwiej i taniej kupić po prostu dwa headsety niż wynajmować miejscówkę
  • Odpowiedz
@AdireQ: nie mam na myśli oculusow, tylko okulary active stereo. mam w pracy 40 sztuk rzutnikowych i 50 do LCD. Ale gdybym potrzebował więcej na jakieś jednorazowe wydarzenie, to chętnie skorzystałbym z możliwości.

Oculusy tez mamy (bez szału, zabawka) i starczają na co dzień, ale jakby chcieć więcej, to znów problem.
Widziałeś ceny oprogramowania profesjonalnego? Projektowego? Inżynierskiego? Badawczego? Po raz setny pisze: nie mówię o grach, to nie gimnazjum.
  • Odpowiedz
@wonsz_smieszek: Możesz napisać jakie poważniejsze projekty realizowaliście? Bo kojarzę koncepcje wizualizacji architektonicznych czy medycznych ale zawsze wyglądało to dla mnie jak robione na siłę - taki proof of concept bez rzeczywistego zastosowania.
  • Odpowiedz