Wpis z mikrobloga

Wolne ciężary, przede wszystkim. Zacznij od nawet małych obciążeń. Ja zacząłem od maszyn, a z progresami ruszyłem jak zacząłem robić przysiady, martwe, laweczki, podciagania, etc.
Poświęć jakiś czas po treningu na udoskonalanie wzorców ruchowych, tak aby dokładnie wykonywać dane ćwiczenie. Na pw mogę Ci podesłać linki do danych ćwiczeń, jak je wykonywać itd
@kubas_782: @wiatrovsky: @somebody: Dzięki panowie. Ogólnie u mnie jest problem ten, że najpierw chcę poprawić wydolność i stracić brzuch (jestem kościsty, ale przez złą dietę i browary dorobiłem się bebzola), dlatego póki co skupiam się na bieganiu i bardzo lekkich ćwiczeniach na maszynach. Czy według was jest sens zaczynać ćwiczenia brzucha jak się ma na nim fat?
oczywiście, mięśnie co prawda nie będą widoczne dopóki nie spalisz tkanki tłuszczowej (ujemny bilans kaloryczny) ale brzuch robić warto ponieważ stabilizuje Ci całą sylwetką i odgrywa ważną rolę podczas innych ćwiczeń.
@thismortalcoin: Wszyscy ci powiedzą że bez odpowiedniej diety brzucha nie zrzucisz. Może żeby na początku się nie zniechęcić zrezygnuj z wszędzie występującego cukru tj. słodkich napoi, ciastek, batonów. Piwo też musi isć w odstawkę już lepsza wódka popijana wodą z cytryną lub whiski :) Cwiczenia na brzuch możesz robić ale tylko przy treningu ogólno rozwojowym na koniec. Jak zaczniesz robić brzuszki to nie spalisz na nim tłuszczu. Do spalania tkanki tłuszczowej
@somebody: problem w tym że poza piwem w ogóle nie lubię alko, ale ograniczyłem już i od miesiąca nawet jednego browara nie wyłoiłem. Ogólnie to ja całe życie nie stosowałem żadnej diety, lubiłem jeść zdrowo, ale dużo, jednak brzuch pojawił się dopiero wraz z większą ilością piwa ( ͡° ʖ̯ ͡°) Poczytam o tych HIIT. Dzięki!