Wpis z mikrobloga

@Kordian_ziom Zawsze jednak tłumaczyłem handicap swoją kiepską grą, ale w końcu mam dowody, że to gowno naprawdę istnieje. I co ja mam teraz zrobić? Sprzedać Suareza i Griezmanna i kupić Muse? Gorszym zespołem ostatnio zdobyłem mistrzostwo 1 ligi a teraz po zmianie składu na znacznie lepszy zmierzam ku spadkowi do 3 ligi...
@TheButcher: To z Premier League polecam Courtoisa, do La Ligi chyba tylko De Gea albo Lloris, zależy od narodowości obrońców. Jeśli słabo gra u Ciebie któryś bramkarz to sprzedaj i kup inna kartę ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czytałem masę pozytywnych opinii o Courtoisa, kupiłem i okazał się ręcznikiem. Sprzedałem, kupiłem kolejna jego kartę i broni niesamowicie. Wiem że wygląda to mega dziwnie i wydaje się nieprawdopodobne ale
@TheButcher: norma im bogatszy sklad tym trudniej sie gra z randomowymi skladami ;) fajnie jak by kazdy mial okazje zagrac wielomilionowym skladem i zobaczyl z czym trzeba sie borykac podczas gry z tanim skladem. Dlatego w duchu smieje sie jak ktos pisze, ze wygral bez problemu ze skladem z Ronaldo itp a gosc pewnie kupil coinsy i nie ogarnia gry, niestety w niektorych meczach nawet kartami toty gra sie jak slabymi