Wpis z mikrobloga

@RuskaKarafka: Wpis został skasowany, ale że już odpowiedziałem to wkleję.
@Albertucci @Dabel
#tfwnogf #stulejacontent

Jeśli facet minimalnie dba o siebie (czytaj, chodzi na siłkę), to nigdy nie będzie chciał mieć grubej dziewczyny.


@RuskaKarafka: Nie wiem ja np. nie chcę zbyt szczupłej. Bo moje zdanie jest takie, że stereotyp szczupłej kobiety to totalna bzdura, wykreowana przez media. Kobieta wygląda po prostu najlepiej przy około 25% tkanki tłuszczowej, bo wtedy ma podkreślone kształty. Nawet do 35%! może być akceptowalne (co u faceta to już niezły grubas) i może wyglądać dobrze, zależy od budowy i figury właśnie. Natomiast poniżej 20% kobieta zaczyna wyglądać zdecydowanie gorzej, bo piersi i tyłek zaczynają się robić płaskie, a sylwetka atletyczna jak u faceta. Więc liczą się przede wszystkim kształty. Jeśli dziewczynie robi się oponka i znika talia, to oczywiście powinna schudnąć, ale nie zawsze tak jest. Piszę to bo wiele kobiet się odchudza ponad miarę zupełnie niepotrzebnie właśnie przez ten stereotyp.
Pozwól że zilustruję:
Pobierz Jah00 - @RuskaKarafka: Wpis został skasowany, ale że już odpowiedziałem to wkleję.
@...
źródło: comment_AexFJAjOxGb7MnDkK8aol2LVbG3MWF2K.jpg
  • 3
No widzę właśnie, że cenzura wykopu działa dalej w najlepsze. Jasne, że anorektyczki nikt nie chce, ale obserwuję postępującą tendencję do przesuwania normy wagi u kobiet w stronę coraz większej masy ciała.

stereotyp szczupłej kobiety to totalna bzdura


@Jah00: Tu zależy jak kto definiuje szczupła, pozwól że wykorzystam inną ilustrację. 10-12 to (dla mnie) ewidentnie za bardzo przyciętę, 15-17 juz może być, 20-25 idealnie, 30 ujdzie, ale 35 to sorry, panna
Pobierz RuskaKarafka - No widzę właśnie, że cenzura wykopu działa dalej w najlepsze. Jasne, ż...
źródło: comment_oS5gnC7WjGtSuSY7vR9qBa3KqKToJJB7.jpg
@Jah00: @RuskaKarafka: BF to nie wszystko, jak widać na obu obrazkach ten sam przedział wygląda całkiem inaczej. Tłuszcz się różnie może rozkładać w zależności od genetyki i samej budowy ciała. Tak czy inaczej gruba dziewczyna nawet z twarzą, która ma potencjał jest po prostu poniżej przeciętnej.