Wpis z mikrobloga

@jathek: jeszcze, jak pracowałam w szkole to jeździłam jako opiekun wycieczek

Do gowniarzy trzeba mieć podejście (bądź wyluzowany, to wystarczy )

Wspomnienia zostały do dziś - bezcenne

  • Odpowiedz
@jathek: Nie ma nic gorszego na wycieczkach niż rodzic.
Najlepsi są wyluzowani nauczyciele.
Pamiętam jak na wycieczce nauczyciel robił obchód czy nie pijemy (bo nauczycielka go wysłała) i wszyscy chowają alko a jakiś jeden łeb zostawił drinka na szafce. Nauczyciel wchodzi i pyta co to a wszyscy ze soczek. Wypił i powiedział że cieszy się że jesteśmy tak grzeczni na wycieczce i wyszedł xD
  • Odpowiedz
Zaraz jade jako opiekun wycieczki szkolnej klasy mojej córki. Dajcie kilka plusów abym tym gówniarzom łbów nie pourywał ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jathek: eee, panikujesz. Ja regularnie co tydzień asystuję klasie mojego dziecka w wyjazdach na zajęcia na lodowisku. Zbiórka, taszczenie tylu toreb ile udźwignę do stetryczałego autobusu, jazda w 100+ dB słodkiego szczebiotu przerywanego czasami 110dB okrzykiem "DZIECI CICHO", potem już z górki: asystowanie przy przebieraniu...
  • Odpowiedz
@jathek: ja mam w planach na najbliższe 2 miesiące pilnowanie 7 dzieciaków na konkursie na Białorusi, a później w stanach. Prawdopodobnie któreś zamorduję, albo sam jebnę.
  • Odpowiedz
@jathek: Przypomnę kilka zasad udanej wycieczki:
- w autokarze nie wolno stać
- w autokarze każdy siedzi na swoim miejscu i go nie zmienia
- po 20:00 każdy ma być w swoim pokoju i nie wolno odwiedzać nikogo
- z tyłu autokaru siadają zawsze najfajniejsi ludzie, musisz tam siedzieć!
- im bliżej będziesz swojej córki, tym lepiej będziesz słyszał o czym rozmawia

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jathek: Mój tata jak byłam w podbazie też z nami jeździł i super wspominam- mimo, że bywał surowy i nie dawał za dużego pola do popisu, to wszyscy go lubili, grał w piłkę z chłopakami, a ja miałam nieograniczone kieszonkowe ( ͡ ͜ʖ ͡) Powodzenia i pamiętaj- bij tak, żeby nie było śladów xD
  • Odpowiedz