Wpis z mikrobloga

1055236 - 92 = 1055144

Wczorajsza jazda - dzień wolny, piękna pogoda, więc musiałem skorzystać. Nie byłbym sobą, gdybym nie zaliczył po raz kolejny czegoś ze Szlaku Architektury Drewnianej i padło na kościół w Rudzińcu. Jechało się zacnie, nawet kilku szosowców minąłem po drodze, więc nawet kilka uśmiechów zebrałem, bo praktycznie jako jedyny na krótko.

Postanowiłem pojechać sobie na plażę, ale objechałem jezioro i usiadłem sobie na piasku na tej mniej popularnej stronie, co wiązało się też przy okazji z nadłożeniem kilometrów. Jak już wracałem, to oczywiście co? Klasyczny #wmordewind Wcześniej wiało z boku, więc dało się wytrzymać... Ale przemogłem się i zamiast najkrótszej drogi do domu zajechałem pod zamek w Toszku - lenistwo nie pozwoliło mi tyrać z rowerem pod górę, ale pooglądałem przynajmnniej co tam mają wokół.

Wiatr w pysk, więc obrałem kierunek na PYSKowice, fajna droga, nie było dużego ruchu, ale nie byłbym sobą gdybym czegoś nie odwalił. Skręciłem w jakimś dziwnym miejscu, bo nawigację schowałem do kieszeni i musiałem tłuc się kawałek najpierw przez polną drogę, a koniec końców władowałem się w coś czego nienawidzę - pod górkę, pod wiatr, po dziurach i w ruchu samochodowym, odbiłem więc w innym kierunku i dokręciłem do pełnych 90 kilometrów. Nie jest to po prawdzie setka, bo głód mi już nieźle doskwierał, ale co się odwlecze, to nie uciecze ;)

Wołam @brachistochrona bo na zdjęciu #kapliczkiboners :D

#szosa

Statystyki:

Dystans: 92 km
Czas: ◷03:36:34
Średnie tempo: 2:21 min/km
Średnia prędkość: 25,39 km/h
Kalorie: 0 kcal

W tym tygodniu to już 92km!
#rowerowyrownik #ruszkatowice
schrodingerscat - 1055236 - 92 = 1055144

Wczorajsza jazda - dzień wolny, piękna po...

źródło: comment_EXmV1mvqHlUSR4xUoe4Hn2DP4ZcKqlho.jpg

Pobierz
  • 3
Wołam @brachistochrona bo na zdjęciu #kapliczkiboners :D


@schrodingerscat: żeby tag nabrał wartości, trzeba się trochę bardziej postarać:) Brakuje paru słów o tej kapliczce - czy jest w jakiś sposób wyjątkowa, czy stoi za nią jakaś historia? Jeżeli brak informacji, a mimo tego z jakiegoś powodu kapliczka jest interesująca, to należy to uwiecznić na fotkach. Załączam przykładowy kolaż

brachistochrona - > Wołam @brachistochrona bo na zdjęciu #kapliczkiboners :D

@schr...

źródło: comment_slrkxjeQDqcLjyBMBykyiz2SXFUXOHym.jpg

Pobierz