Wpis z mikrobloga

W skrócie: jedna z grup na moim roku miała w planie 4 dniową wycieczkę. Po jakimś czasie dowiedzieli się, że wykładowcy się nie dogadali między sobą i zamiast tej grupy mają jechać ludzie z roku niżej. No to nasza Pani lwica starosta stwierdziła, że nie odpuści tego. Profesor w końcu poszedł na kompromis: Jedzie 10 z 20 osób z tej grupy. Komu udało się zapisać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)



#logikarozowychpaskow #rozowepaski #rownouprawnienie #heheszki #studbaza #studia
WR9100 - W skrócie: jedna z grup na moim roku miała w planie 4 dniową wycieczkę. Po j...

źródło: comment_6JKB8AOML7heySrShpe0XTwL4r8o8nHE.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@WR9100: ale bym się #!$%@? na miejscu tych ludzi, nie było innej możliwości wybrania tylko jest taka ze kobiety maja pierwszenstwo? ja pierd... tępe dzidy.. taka afere bym zrobil ze szok
  • Odpowiedz
@Prokurator_Bluewaffles: nie, jeszcze się okaże, że któraś ma konto na wypoku i będzie znowu afera xD

@DryfWiatrowZachodnich: może nieznacznie machnąłem się z tymi trzema, ale generalnie i tak wychodzi na to samo - wszyscy faceci, a na pewno nie byli w takiej mniejszości, zostali na lodzie :<

@kawaiimaid666: układy i układziki wewnątrz grupy, bo na pewno nie obawa, że faceci zrobią wiochę w czasie wycieczki (u nas jest pod
  • Odpowiedz
@WR9100 byłabym za zorganizowaniem drugiej wycieczki, w sensie, że ten drugi autobus i hotel z większą ilością pokoi, ale dodatkowe koszty rozkładamy na wszystkich, nie wszystkich mężczyzn ale wszystkich uczestników
  • Odpowiedz
@Zububu:

Dlaczego ludzie 20+ organizują sobie wycieczkę na 4 dni podpinając się pod uczelnie? Nie lepiej samemu skrzyknąć grupę i ustalić jako wyjazd prywatny?


Zadalem sobie to samo pytanie. Prawdopodobnie maja jakies dofinansowanie i moga pojechac za (pol)darmo. Ewentualnie chcieli spedzic z wykladowcami troche czasu poza szkola, ale patrzac po tych inbach to chyba jednak malo realne xD.

@WR9100: Jak to wyglada? Wycieczka na krzywy ryj, czy trzeba placic? xD
  • Odpowiedz
@Makila: xD koledzy trochę pokrzyczeli, ale ogólnie rozeszło się po kościach, armia dziewczyn zaczęła bronić starościnę, że to wina niezorganizowania wykładowców (to akurat po części prawda), oraz że ona nie miała innego wyboru. #!$%@?, a nie brak wyboru! Facet raczejmiałby trochę honoru i by się po prostu postawił wykładowcom - albo jadą wszyscy albo nikt.
  • Odpowiedz
@Zdradzony_O_Swicie: W LO nie wyszło coś z zieloną szkołą, za 3 dni na jakimś zadupiu chcieli po 600zł, więc zaproponowałam prywatnie. Dałoby się zmieścić w 150zł i podjęcłam się organizacji, ale niestety niewypaliło, bo niektórzy mieli 17 lat, a inni jeszcze mieli nadopiekuńczych rodziców.
Ale na studiach? xD Naprawdę takie rzeczy da się opędzić taniej i nie ma głupich ograniczeń.
  • Odpowiedz