Wpis z mikrobloga

#andromeda #masseffect #gry
Właśnie przeszedłem Andromedę, gra jest naprawdę wciągająca i dobra (oczywiście nie jest to poziom historii Sheparda, żeby nie było :D), jak ogarną patche z animacjami, to będzie bardzo dobra. Mam ogromną nadzieje, że będzie sequel, co sugeruje zakończenie ostatniej misji fabularnej, skądinąd. 45h przegrane, myślę, że z 5 jeszcze przegram.
  • 2
  • Odpowiedz
@asenjo: Ja właśnie kończę, i przyznam że nie do końca rozumiem hejty. Gra jest dobra, aczkolwiek pod koniec bywa nużąca, zwłaszcza poruszanie się pomiędzy planetami w celu wykonania jakiegoś side questa. Nie do końca rozumiem też system misji apex, dla mnie bezsensu, wydaje mi się że w DA: inkwizycja system misji tego typu był lepiej zorganizowany. Końcówka jeszcze przede mną, aczkolwiek myślę że na 7+ zasługuje
  • Odpowiedz
@AnalitykAnaliz: W apexa nie gralem, bo po opiniach na mirko bylem zdystansowany do zakupu oryginalki i kupilem na allegro dostep do konta do offline, aczkolwiek gra jest na tyle dobra, ze jak troche potanieje i wyjdzie jakies DLC to kupie swoja kopie.

na szczescie smieszkowie od memow z animacjami nie zdolali mnie zniechecic do tego, zeby w ogole te gre sprawdzic, bo stracilbym naprawde dobra pozycje. wyniki sprzedazy sa swietne,
  • Odpowiedz