Wpis z mikrobloga

Miałem nie pisać o takich rzeczach na moim tagu, ale w tym przypadku nie mogłem się powstrzymać;
Prison Break: Sequel

#seriale #thriller #prisonbreak // Tag autroski: #crystalhills

Wiem, że to nie moja działka, bo ani to #!$%@? horror, ani sci-fi, którego nawet nie rozumiem, ale lata temu byłem psychofanem tego serialu. Pierwsze dwa sezony na Polsacie oglądałem wbity w telewizor. Oczywiście to co stało się później z trzecim sezoniem i próbą naprawy czwartego, to już inna historia.

No więc T-Bag wydostaje się z więzienia i dostaje tajemniczy list, ze zdjęciem Scofielda w kolejnym w jego karierze więzieniu. Oczywiście rodzinka uważa to za Photoshopa, więc kolejnym logicznym krokiem jest wykopanie grobu Michaela XD

Ogólnie jako, że mamy 2017, to w serialu pojawiło się trochę technologii. Bagwell dostaje bioniczną dłoń, jakaś nowa Firma czy inni zabójcy #!$%@?ą samochody elektryczne, żeby utopić Lincolna w rzece, no i w #!$%@?ę politycznej poprawności się pojawiło. Nie ma już 'sup nigga, jest Jemen, są burki, C-Note jest nagle muslimem, paranoja #!$%@?.

A co do głównego wątku - jak to ten głupszy brat stwierdza - ktoś próbuje wymazać Scofielda z historii. Zdjęcia w internecie się nie zgadzają, nie można go nigdzie znaleźć ani zidentyfikować, więc część ekipy z Fox River udaje się na bliski wschód pogrążony w wojnie domowej, by jak się domyślam - uciekać z kolejnego więzienia...

I jak to w Prison Break - liczba plot twistów musi się zgadzać. I uwierzcie, że już w pierwszym odcinku nowego sezonu się ona zgadza. Także dla fanów Skazanego mamy po prostu więcej tego co już znamy. I ja jako psychofan sprzed lat - biorę to z połykiem.
crimsontides - Miałem nie pisać o takich rzeczach na moim tagu, ale w tym przypadku n...

źródło: comment_bwZ9BdAXz5wb1zctkRub9RrY8VDq7WM2.jpg

Pobierz
  • 10
@exoone: No wiadomo, skok na kasę, próba odgrzania niegdyś dobrej marki. Wiadomo, że nie będzie to już jak początki, ale z drugiej strony ta seria ma mieć tylko 9 odcinków, więc dla fanów spoko sprawa IMO.
@crimsontides: Ja uznaje s1 i s2 jako calosc, potem to "alternatwyne zakoczenie" oczywiscie, kazdy sobie tam dorobi zakoczenie s2 albo umiera, albo uciekaja i sobie zyja, itd. Juz nie pamietam jak to bylo w s3 czy 4 ale ucieczka z Somy byla dosc "ciekawa" bo to jest motyw przewodnii tego serialu - ucieczka a nie jakas walka. Szkoda ze tak sie koncza seriale ktore maja cos zaplanowane, sukces je tak zmienia
@crimsontides: Zmiana charakteru C-Note bardzo mi się nie podoba, był sobie amerykański nygga, a teraz nagle muslim w #!$%@? czapce, a wszystko po to, żeby miał jakieś zajęcie w tym sezonie. Moim zdaniem źle to odbierasz z tą polityczną poprawnością, według mnie pokazali też dobrych arabusów, żeby nie było, że pokazują ich tylko ze złej strony.

Pomysł z łapą T-Baga także jest trochę przesadzony, pewnie powiedzą, że to dzięki Scylli.

Pomijając