Wpis z mikrobloga

gdzie mogę kupić dobry jakościowo garnitur w #krakow bylem we wszystkich massimo duttich prochnikach vistulach i te ktore mi sie podobaja maja domieszki rzedu 46 % poliester 2% elastan. Sprzedawcy z tych sklepow ostatnie o czym mowia to sklad garnituru, a jak sie pytam to na ogol od razu sa sklonni kilka stów zejsc z ceny. drozsze garnitury np hugo boss sa tylko granatowe i czarne. znacie jakies moze mniejsze sklepy albo rzemieslnicze gdzie dostane cos innego od sieciowek? #modameska
  • 16
  • Odpowiedz
@rescogitans: W weekend kupiłem smoking 100% wełna, podszewka 100% wiskoza. Zapłaciłem 1200 zł, a wziąłem jeszcze 2 koszule, pasek i pas do smokingu.
Sklep Brand Collection w Factory.
  • Odpowiedz
Sprzedawcy z tych sklepow ostatnie o czym mowia to sklad garnituru, a jak sie pytam to na ogol od razu sa sklonni kilka stów zejsc z ceny.


@rescogitans: Pierwsze słyszę, żeby sprzedawcy w Massimo czy Vistuli dawali rabat, bo garnitur nie jest w 100% z wełny. Przecież skład jest jawny i to nie jest żadna wada, żeby dawać upust.
  • Odpowiedz
  • 0
@krokof o cos takiego chodzilo. Dzieki

@r3m0 znam sklep z fajnych koszul marki albertine bodajze moze przejade sie czegos tam poszukac.

@graf_zero tylko vistula z linii lantier czyli tych lepszych jakosciowo nie oferuje czegos czego szukam czyt trzyczesciowy jednorzedowy garnitur ktory nie jest granatowy
  • Odpowiedz
  • 0
@ponton ja mysle ze na kazdy produkt moga dac jakis rabat jesli tylko bedzie on konieczny do sprzedazy. Mam takie niemile doswiadczenia z tymi ludzmi ostatnio. Np przymierzam, pytam sie pani co uwaza ona na to ze super, a ja mowie ze on jest zupelnie niedopasowany do mnie a ona dopiero wtedy sie reflektuje ze tutaj zmniejszymy tutaj poszerzymy, zakladam ze jakbym mial mniejsza swiadomosc to bez prpblemu by mnie puscila ze
  • Odpowiedz
ona na to ze poliester jest nowoczesnym materialem ktory w tych czasach pozwala oddychac ubraniu tak jak welna i blebleble po prostu polprawdy i klamstwa tylko zeby sprzedac


@rescogitans: Bardzo dobrze że nie dajesz się naciągać na te bezczelne kłamstwa.

Ze swojej strony polecę Suit Supply jeśli budżet pozwala. Spodziewam się że odpowiedzią będzie "muszę przymierzyć" - no spoko, przymierz w domu. Bez luster i światła ustawionych żebyś wyglądał korzystniej, zapachu
  • Odpowiedz