Wpis z mikrobloga

Na miejscu Michała już dawno bym #!$%@? z pracy wszystkich którzy pracują nad wykopem. Od ilu lat mamy problemy z tagami i innymi rzeczami? Gorące przecież od początku nie działają i nie raz po meczach Polski czy czymś były puste jak ktoś miał tagi na czarnej.
Goście przychodzą codziennie do pracy i biorą niemała kasę i co oni tam robią? Pierdzą w stołek? Moderacja dostaje takie #!$%@? grosze ze aż przykro jest jak się usłyszy co za kwotę maja do podzielenia ale oni coś tam robią, źle, ale robią XD
Od dawna mówię ze to ze ten portal jeszcze nie upadł to jest jakiś cud.
  • 103
  • Odpowiedz
Zmiana tego na tworzenie osobnej listy dla każdego spowodowałaby, że zamiast jednego zapytania te szły by w tysiące


@Sarpens: śmiem wątpić. Dotyczy to tylko zalogowanych, to raz. Dwa - nie każdy korzysta z czarnej listy (ja nie). No i trzy, myślę, że dałoby się to uogólnić i zoptymalizować, tworząc presety i aktualizując bazę gorących w oparciu o tagi cyklicznie.
Zresztą to nie musi być sztywne rozwiązanie i nie musi dotyczyć
  • Odpowiedz
Alternatywne gorace generowane na podstawie top3 czarnolistowanych (np. z danego tygodnia) tagów + porownanie dlugosci obu wyników (lista zwykła i alter)


@randomnick: no i to jest jedno z wyjść. Jakby trzeba było mielić całą bazę indywidualnie dla każdego użytkownika, to by była przesada, ale nie trzeba.
Wszystko sprowadza się chyba do tego, że Michałowi przestało już zależeć kilka lat temu i w sumie się zastanawiam po co właściciele go tu
  • Odpowiedz
Tylko to jest trochę trudniejsze od strony technicznej. Bo jak aktualnie działają gorące:


@Sarpens: Powiem jak prawdziwy manager:
- #!$%@? mnie to obchodzi. Ma być zrobione.
- Ale baza nie wydala.
- To
  • Odpowiedz
Inne serwisy jakoś nie mają z tym problemu, patrz hasztagi na Instagramie które się nie psują (nawet takie użyte tylko 1 raz znajdziesz) albo główna na Reddicie która będzie inna dla każdego.


@RicoElectrico: Tylko że inne serwisy zatrudniają tysiące osób - a wykop zatrudnia pewnie z hmm 10? Może troszkę więcej licząc razem z modkami, no ale oni i tak nie mają żadnego wpływu.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Niby racja. Z drugiej strony - zwolnić kogoś jest dość prosto, zatrudnić dobrego programistę (jeszcze jakby nie patrzeć w dość wymierającej technologii), jednocześnie nie oferować sporych pieniędzy - to jest trudna część.
Co chwilę wrzucają ogłoszenie że szukają programistę/programistów, ale nie pisali nigdy żeby zatrudnili kogoś nowego.
Albo ja to przeoczyłem, w takim wypadku przeproszę.
  • Odpowiedz