Wpis z mikrobloga

#squad #squadgame #gry #gra #pcmasterrace

Ekstra gra! Trochę pograłem wczoraj i dzisiaj i muszę powiedzieć, że przypomniały mi się czasy America's Army i klanówek. No i dodatkowo to chyba jedna z niewielu FPS online w których nikt mi nie powiedział, że mnie albo kogoś z mojej rodziny ruchał.

Idealne połączenie taktyki i strzelanki. Śmierć nie boli tak jak w Armie, ale znowu nie gra się jak w BFie, że #!$%@? #!$%@? idę wyłapać trochę fragów xD Jest kilka bagów ale nie są to krytyczne błędy, które uniemożliwiają czerpanie przyjemności. Jeśli produkt będzie się rozwijał dalej, to wróżę mu duży sukces w niszy którą próbuje wypełnić - już teraz jest miodnie, a będzie chyba jeszcze lepiej.

Duży plus dla klanu HSR - super goście! Co prawda przed chwilą dostałem kicka z ich serwera za bycie SL bez mica (jakiś koleś z HSR mi go dał bo kończył grę), ale to akurat moja wina bo zacząłem grzebać w ustawieniach, żeby sobie go przyciszyć i coś popsułem ;d

Postuje to i idę kupic swoją kopię :D
  • 23
@M4lutki Witamy zatem na pokladzie ()
Ciesze sie, ze przekonales sie do tej gry. Jak widze te wszystkie wpisy i komentarze odnosnie Squad to utwierdzam sie w przekonaiu, ze bylo warto poswiecic swoj czas i mam motywacje na dalsze takie akcje.
bylo warto poswiecic swoj czas i mam motywacje na dalsze takie akcje.


@Antol: Oj warto było! Szacunek dla Ciebie i reszty doświadczonych graczy za podejście do nowych, bo takiej dozy wsparcia dla newfagów nie uświadczyłem w żadnym innym growym community.

nawet jeżeli nie top fraggujesz.


@pafeu: Dokładnie! A jak już fragujesz to to cieszy dużo bardziej, niż w jakiejkolwiek innej grze.
No i czas rund jest optymalnej długości... bo jak
@wzr1one: Jasne, do CSGO, praktycznie wszystkich BFów, CoDów, Army I i II (chociaż te trzy ostatnie to mocno casual).

Jeśli chodzi o porównanie Squad do CSGO, to tutaj szybciej byłoby mi wymienić części wspólne, których jest niewiele, niż rzeczy które te dwie gry realizują w ten sam sposób. Przede wszystkim to nie jest gra w której leci się na pałę i liczy na skill. Nie zrozum mnie źle, nie uważam, że
@wzr1one: A no i na czym polega? Głównie na przejmowaniu punktów, zabijaniu wrogów i niszczeniu ich pojazdów, tak by przeciwnej drużynie jak najbardziej spadły tickety. Nie ma tutaj małych mapek i gry typu last stand, czy podłożenie bomby.
@M4lutki dzieki ze w ogole chcialo Ci sie tyle pisac ;d mniej więcej wiem juz o co chodzi i jak to dziala. Wyglada fajnie! Powiedz mi tylko jaki jest system odradzania sie, samej wygranej? Mowisz ze to 40v40 mecze sa?
dzieki ze w ogole chcialo Ci sie tyle pisac ;d


@wzr1one: Nie ma sprawy - odpowiedzenie Tobie to miła odskocznia od pracy licencjackiej, którą właśnie w tym momencie piszę :D

Mowisz ze to 40v40 mecze sa?


Yep, 40vs40, z tego co wiem to domyślnie ma być 50vs50.

Powiedz mi tylko jaki jest system odradzania sie, samej wygranej?


System odradzania jest taki, że jak zginiesz to masz dwa wyjścia: albo wołać o
@wzr1one @M4lutki wygrana jest wtedy gdy przeciwna drużyna straci wszystkie tickety lub będzie ich miała mniej niż twoja w momencie gdy upłynie czas meczu (2 godziny). Co do straty ticektów to deady i pojazdy to nie wszystkie sposoby na strate ticketów.