Wpis z mikrobloga

#squad #squadgame #gry #gra #pcmasterrace

Ekstra gra! Trochę pograłem wczoraj i dzisiaj i muszę powiedzieć, że przypomniały mi się czasy America's Army i klanówek. No i dodatkowo to chyba jedna z niewielu FPS online w których nikt mi nie powiedział, że mnie albo kogoś z mojej rodziny ruchał.

Idealne połączenie taktyki i strzelanki. Śmierć nie boli tak jak w Armie, ale znowu nie gra się jak w BFie, że #!$%@? #!$%@? idę wyłapać trochę fragów xD Jest kilka bagów ale nie są to krytyczne błędy, które uniemożliwiają czerpanie przyjemności. Jeśli produkt będzie się rozwijał dalej, to wróżę mu duży sukces w niszy którą próbuje wypełnić - już teraz jest miodnie, a będzie chyba jeszcze lepiej.

Duży plus dla klanu HSR - super goście! Co prawda przed chwilą dostałem kicka z ich serwera za bycie SL bez mica (jakiś koleś z HSR mi go dał bo kończył grę), ale to akurat moja wina bo zacząłem grzebać w ustawieniach, żeby sobie go przyciszyć i coś popsułem ;d

Postuje to i idę kupic swoją kopię :D
  • 23
  • Odpowiedz
@M4lutki Witamy zatem na pokladzie ()
Ciesze sie, ze przekonales sie do tej gry. Jak widze te wszystkie wpisy i komentarze odnosnie Squad to utwierdzam sie w przekonaiu, ze bylo warto poswiecic swoj czas i mam motywacje na dalsze takie akcje.
  • Odpowiedz
@M4lutki: zgadzam się w 100%, duże propsy dla @Ghuthek oraz @popo_von_kox bo miałem okazję pograć z obydwoma i było naprawdę fajnie. przez dwa dni przegrałem 10h, wiele muszę się jeszcze nauczyć ale na bank będę wracał regularnie do gry bo jest mega satysfakcjonująca nawet jeżeli nie top fraggujesz.

jedyny minus? zagrasz 2 rundy i niejednokrotnie mijają 2 godziny :)
  • Odpowiedz
bylo warto poswiecic swoj czas i mam motywacje na dalsze takie akcje.


@Antol: Oj warto było! Szacunek dla Ciebie i reszty doświadczonych graczy za podejście do nowych, bo takiej dozy wsparcia dla newfagów nie uświadczyłem w żadnym innym growym community.

nawet jeżeli nie top fraggujesz.


@pafeu: Dokładnie! A jak już fragujesz to to cieszy dużo bardziej, niż w jakiejkolwiek innej grze.
No i czas rund jest optymalnej długości... bo jak
  • Odpowiedz
@wzr1one: Jasne, do CSGO, praktycznie wszystkich BFów, CoDów, Army I i II (chociaż te trzy ostatnie to mocno casual).

Jeśli chodzi o porównanie Squad do CSGO, to tutaj szybciej byłoby mi wymienić części wspólne, których jest niewiele, niż rzeczy które te dwie gry realizują w ten sam sposób. Przede wszystkim to nie jest gra w której leci się na pałę i liczy na skill. Nie zrozum mnie źle, nie uważam, że
  • Odpowiedz
@wzr1one: A no i na czym polega? Głównie na przejmowaniu punktów, zabijaniu wrogów i niszczeniu ich pojazdów, tak by przeciwnej drużynie jak najbardziej spadły tickety. Nie ma tutaj małych mapek i gry typu last stand, czy podłożenie bomby.
  • Odpowiedz
@M4lutki dzieki ze w ogole chcialo Ci sie tyle pisac ;d mniej więcej wiem juz o co chodzi i jak to dziala. Wyglada fajnie! Powiedz mi tylko jaki jest system odradzania sie, samej wygranej? Mowisz ze to 40v40 mecze sa?
  • Odpowiedz
dzieki ze w ogole chcialo Ci sie tyle pisac ;d


@wzr1one: Nie ma sprawy - odpowiedzenie Tobie to miła odskocznia od pracy licencjackiej, którą właśnie w tym momencie piszę :D

Mowisz ze to 40v40 mecze sa?


Yep, 40vs40, z tego co wiem to domyślnie ma być 50vs50.

Powiedz mi tylko jaki jest system odradzania sie, samej wygranej?


System odradzania jest taki, że jak zginiesz to masz dwa wyjścia: albo wołać o
  • Odpowiedz
@wzr1one @M4lutki wygrana jest wtedy gdy przeciwna drużyna straci wszystkie tickety lub będzie ich miała mniej niż twoja w momencie gdy upłynie czas meczu (2 godziny). Co do straty ticektów to deady i pojazdy to nie wszystkie sposoby na strate ticketów.
  • Odpowiedz