Wpis z mikrobloga

Oglądałem dziś debatę w sejmie i w pewnym momencie poseł #pis stwierdził, że nie potrzebujemy 3 aptek w jednym miejscu. Pomyślmy teraz dalej, PiS wpada na pomysł, że nie potrzebujemy 3 stacji benzynowych koło siebie, bo i po co, komu to potrzebne. We Wrocławiu nie raz tak jest, że są 2 na przeciwko siebie i jakoś działają i każdy jest zadowolony. Teraz zostanie tylko Orlen i Lotos. Zyski płyną do państwa, 500+ tak bardzo, Nowogrodzka się bawi.

Mam nadzieję, że jednak na to nie wpadną.

#neuropa #4konserwy #polityka #gospodarka #bekazpisu #bekazpodludzi
Pobierz donmuchito1992 - Oglądałem dziś debatę w sejmie i w pewnym momencie poseł #pis stwier...
źródło: comment_cbXlThz4URAga9CNnXr2pmMAAYFokwoD.jpg
  • 14
@Joz: W sensie że jak poseł stwierdzi że na #!$%@? 3 apteki w jednym miejscu to naglę policja podjeżdża i pałuje jej właścicieli czy co? xD Sracie tym pisem jakby wam matkę zabił.
Człowiek jak człowiek, każdy ma swoje zdanie. Jak by powiedział ze woli kaszankę od szynki to też byście #!$%@? wpisy że olaboga pis zmusi firmy wędliniarskie żeby tylko kaszankę robili.


@Papasanbaba: no tak, bo on o tym powiedział w luźnej rozmowie przy herbatce u cioci Jadzi, a nie w Sejmie w dyskusji na temat ustawy, która wprowadza interwencjonizm państwa i reguluje ile aptek może być i w jakiej odległości.
@donmuchito1992: W mojej okolicy są 4 apteki w promieniu 50m. W tym jedna najtańsza w mieście (40 zł różnicy przy zakupach za 150). Pytałem Pani dlaczego jest tak tanio? Mówi, że są 4 apteki w okolicy, oni nie pracują 24h, nawet w niedzielę nie pracują. Nie są też częścią dużej sieci. Postanowili więc konkurować ceną i jakością obsługi. I działa.

Ciekawe, którą z tych 4 by zamknęli...