Wpis z mikrobloga

@poleglem: Lewy w tym sezonie trzyma ciągle bardzo wysoką formę. Neymar gra tylko "dobrze" - jak dla mnie nie wyróżnia się jakoś specjalnie, z B już bardziej stawiałbym na Suareza. Do tego Lewy ciągnie kadrę, gra praktycznie w każdym meczu Bayernu (chyba jeden z najbardziej eksploatowanych napastników w Europie). W tym sezonie Messi i Lewy idą łeb w łeb jeżeli chodzi o bramki (do tego w La Liga jest sporo ogórczanów,
  • Odpowiedz
@poleglem: Mecz który przytoczyłeś to największy przekręt piłkarski w XX wieku. Jak do tej pory lubiłem Barcę, tak po tym meczu czuję tylko nienawiść. Zwłaszcza do tych dwóch symulantów na skrzydłach.
  • Odpowiedz
@jaqqu7: Ale skąd wiesz, że ogóry z Hiszpanii są słabsze niż ogóry z Niemiec? Utarło się powiedzenie, że w La Liga można nastrzelać dużo bramek drużynom z dołu tabeli, a może po prostu Real i Barca są tak dobrymi klubami? I akurat jeśli chodzi o sytuację w lidze to Barca ma gorzej, bo ma więcej mocniejszych rywali niż Bayern w Bundeslidze. A co do samej formy, to czemu Suarez w tamtym
  • Odpowiedz
@footix: Miałem na myśli oczywiście XXI wiek. W 97r. byłem nastolatkiem, więc nie pamiętam. Choć coś tam pamiętam, czy to nie wtedy odbył się mecz Eintracht-Widzew ?
9-0? W tym też roku Polska wygrała z San Marino 1-0 po golu ręką Trzeciaka?
  • Odpowiedz
  • 2
@ajo48 Pomieszales tyle dat i postaci, że nie wiem co Ci odpisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie Trzeciak a Furtok, a mecze odbyły się w 92 i 93
  • Odpowiedz
Ten chłopak zasługuje na Złotą Piłkę, może jeszcze nie teraz


@buking: czyli zasługuje czy nie, bo coś namieszałeś. z tą nagrodą to będzie miał szansę jedynie jak się ludziom znudzi doskonałość Messiego czy Ronaldo. Zresztą nawet jak dostanie nagrodę to za wyższość bayernu nad realem/barceloną a nie swoją nad tymi piłkarzami.
  • Odpowiedz
@Movecx: Messi, Lewandowski, Neymar ewentualnie dopiero trzeci.
Naprawdę ten pierwszy w Barcelonie cofa się już pod defensywnego pomocnika, a wykręca zdecydowanie najlepsze liczby - bramki, asysty, udane dryblingi, kluczowe podania. Neymar miał na razie w roku kalendarzowym jeden dobry miesiąc, w styczniu chyba nawet bramki nie strzelił.
@MagnaPomerania: Ta, a Pedrito w jednym sezonie zdobył bramki we wszystkich rozgrywkach i sięgnął po mistrzostwo świata. Nie chcę umniejszać roli Sneijdera, ale
  • Odpowiedz