Wpis z mikrobloga

Czy to normalne, że z wiekiem tyję? Nie chodzi mi o sam bęben, ale ogólnie mi się zwiększa masa, mam bardziej okrągłą twarz. Już z 10 osób skomentowało mój wygląd twarzy, że mam bardziej okrągłą. Mam 23 lata. Rok temu było mi aż widać kości szczęki. Jak patrzę na zdjęcia męskich celebrytów gdy mieli 20 a 30 lat, to po nich też widać że są bardziej okrągli, mimo, że sylwetkę mogą mieć wysportowaną.
Też pewnie wpłynęło na to trochę branie leków na depresję i lęki (sulpiryd i escitalopram).
Trochę mam przez to kompleksy, zapisałem się na siłkę, może od tego trochę twarz "schudnie".
Mam 183cm wzrostu i rok temu ważyłem jakieś 70kg, teraz ważę 84kg.
Czy dla kobiet jest to mniej atrakcyjne? Wiadomo foty nie pokażę, ale może wiecie o co chodzi.
No za przykład dam np. Kube Klawiter (obecnie youtuber, nie wiem czy gdzieś tam jeszcze się udziela, aż tak w temacie nie jestem) (zupełnie przypadkowo, żeby nie bylo że się na niego uwziąłem)

#pytaniedoniebieskichpaskow #niebieskiepaski #ssri #zdrowie #pytaniedorozowychpaskow wolam #silownia bo pewnie macie wiedze na temat metabolizmów itd.
Pobierz J.....k - Czy to normalne, że z wiekiem tyję? Nie chodzi mi o sam bęben, ale ogólnie ...
źródło: comment_AMU8gjcNf1q72AsLFltRU3kcpjzC4aFf.jpg
  • 10