Wpis z mikrobloga

Czy mnie ominął skok ewolucyjny warsztatów samochodowych, czy trafiłem wczoraj na jakąś perełkę? xD
1) napisałem maila z zapytaniem o cenę i terminy
2) zadzwonił do mnie właściciel, rzeczowo omówiliśmy wszystko co napisałem i umówiliśmy się na konkretny dzień i na konkretną (!!!) godzinę
3) mechanik zaczął działać punktualnie o godzinie, na którą się umówiliśmy
4) mogłem oglądać akcję z kamery w świetnej jakości bez krzywych spojrzeń mechanika
5) 42 min później auto do odbioru
6) cena różniła się o grosze bo dodatkowo wymieniona została żaróweczka - nie wiedziałem, że padła

Byłem już w kilku warsztatach i kilku aso i jak do tej pory może tylko aso dorównuje tej miejscowce. Ale jak wiadomo - aso mają swoją cenę to raz, a dwa kolesie w gajerkach czasami wychodzą z siebie żeby wepchnąć dodatkowe naprawy, usługi.

Jak ktoś chce to mogę podać adres. #gdynia #trojmiasto #mechanikasamochodowa #samochody
ecco - Czy mnie ominął skok ewolucyjny warsztatów samochodowych, czy trafiłem wczoraj...

źródło: comment_n3Xab2yitVpRm6zPoGnNE632wtANO35i.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@ecco: Dawaj adres ( ͡° ͜ʖ ͡°) też mam świetny warsztat ale tylko dla terenówek - A&S niestety nie robią osobówek, a warto znać adres na przyszłość
  • Odpowiedz
@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: zanim coś zrobił, to przyszedł do mnie. Kiedyś we Wrocławiu miałem sytuację, że koleś zrobił X jakiś pierdół dodatkowo bez mojej zgody i policzył sobie sporo więcej. Miał pecha, nie uprzedził, a ja nie przewidziałem więcej pieniędzy na naprawę niż to co na początku powiedział.

@aso824: @bgonzo: Auto Szpak ul Żwirowa Gdynia. A&S na Puckiej?
  • Odpowiedz
@ecco: Dzięki wielkie, zapisuję wpis do ulubionych, tylko nie usuwaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak, A&S na Puckiej, jak mówiłem robią tylko terenowe, ale robią naprawdę świetnie. Zero krętactwa i ściem.
  • Odpowiedz
  • 4
@ecco to samo w Krakowie: warsztat gemma, wymieniają olej i nie tylko :). Co prawda bez kamerki ale czekasz spokojnie w pokoiku z ekspresem, gazetami motoryzacyjnymi i fajnymi poradami a propos samochodu :) a na autko zawsze można zobaczyć przez próg drzwi ;)
  • Odpowiedz
4) mogłem oglądać akcję z kamery w świetnej jakości bez krzywych spojrzeń mechanika


@ecco: Po co takie głupoty? Jak już tam siedziałeś to lepiej być przy aucie i ewentualnie coś tam pomóc mechanikowi - będzie szybciej i Ty się czegoś nauczysz. Ja zawsze robię razem z moim mechanikiem, sam się dzięki temu uczę i jest szybciej.
  • Odpowiedz
@ecco: ja kiedyś pojechałem do exmot citroen i zobaczyli ze mam kamerę to zaczęli drzeć się ze mam to wyłączyć - a był to moment gdy wjeżdżałem na warsztat ledwo co przekroczyłem maską bramę wjazdową.
  • Odpowiedz