Wpis z mikrobloga

@delnaja: colego podałeś mi restauracje przy Starym Rynku a nie Starym Mieście. Przez ten #!$%@? motor show ceny przy rynku były kosmiczne i muszę kisić się w jakimś lumpiarskim peerelowskim hotelu na Starym Mieście
@LosB: lechicka system, myśle żeby #!$%@? z tamtąd, bo mam wrażenie ze coś mnie w ogóle pogryzło jakieś #!$%@? wszy czy #!$%@? wie co. Pełno Ukraińców, patologia pełna para. Z kibla #!$%@? jak z szamba. Omijać szerokim łukiem.
lechicka system


@grave: zawsze mnie zastanawiało kto tam bierze pokój, totalne zadupie :P Ale rozumiem, ze sensowne opcje odpadły przez targi. Dobrze, że w POZ będzie się kilka budowało
@pasio9: Lechicka to wcale nie totalne zadupie.. Masz wszędzie bardzo blisko ( całe centrum 15min komunikacja miejska ) łatwo zaparkować, do tego przy trasie przelotowej.
Kiedyś ten hotel był całkiem całkiem widać zmienili profil klienteli.
@pasio9: ceny za dobę skoczyły o ok. 60-80% w górę a dziś nagle spadły do normalnego poziomu (pewnie rezerwacje nie wypalily), ale nie chciałem jechać w ciemno i rezerwowalem wcześniej. Teraz mocno żałuje. Wcześniej zamawiałem hostele przy samym rynku i był wystarczający jak nie bdb standard - czysto, schludnie, zawsze aneks kuchenny, a w niektórych przypadkach salon z aneksem+sypialnia i łazienka. Jednym słowem zadowalająco. Teraz biorąc pierwszy raz "hotel", choć ja
@grave: Ale generalnie z tej lechickiej na stary rynek to max 20zl taksówka(albo 30min spaceru)... mogłeś pojechać "miedzy ludzi". Co do zrobienia inby bdb zrobiłeś bo niestety często przy za dużym obłożeniu obsługa w bambuko leci(nie mówie o konkretnym hotelu tylko ogólnie).
@Limonene: nie znam się tyle na typografii Poznania, nie jestem stad, widziałem, ze jest dość blisko do Starego Miasta dlatego powołałem się na ten obszar
@LosB: zmęczony byłem, wróciłem późno, chciałem jedynie zjeść, posiedzieć z dala od tego "hotelu" i wrócić spać. Co najlepsze większość "restauracji" w TripAdvisor albo Google było otwartych, a po przejechaniu na miejsce okazały się nieczynne (magazyn, pizzeria rimini). Jutro już na pewno #!$%@? na Stary Rynek obejrzeć meczyk i zjeść coś dobrego. Może zahaczę o Fat Bob'a - pyszne te burgery macie, łódzka Gastromachina chyba wymięka przy waszej perełce (