Wpis z mikrobloga

  • 2
Czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć o co chodzi z tą ostatnią gównoburzą z pod znaku #wykopgate? Jak to możliwe że czytając Mirko codzienne nie jestem w stanie zrozumieć o co tutaj chodzi. Naszła mnie taka myśl, że Mirko na jest jednak niesamowicie złożony ekosystem.
  • 6
  • Odpowiedz
@Rzlk: Na streamie nowego guru wykopu pojawiły się dane kilku różowych - fotki, imiona, fejsy itd. Za wrzucanie ich na mirko, kilka osób załapało permy (które potem moderacja zmieniła na tymczasówki XD), jedna z mirabelek podobno robiła jakieś seksamerki czy coś. Mirky się śmieją, że one wszystkie to takie bardzo naciągane 2/10, chociaż większość z nich wygląda normalnie - ale to ponoć wielkie atencjuszki i obrażały wykopków, więc hejty leco.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@FLAC ok, ale repostują ich zdjęcia które wrzuciły na wykop same czy ktoś je wystalkował na innych portalach i wpłynęły dane osobowe? I o co chodzi z tym wątkiem showupowym?
  • Odpowiedz
@Rzlk: wystalkowali np nagrania ze showupa

wina częściowo mirabelek że podają takie dane które umożliwiają stalking na WYKOPIE gdzie wiadomo jacy ludzie siedzą
  • Odpowiedz
@terwer358: Najwidoczniej xd Nie wiem, skąd Wy macie takie wysokie standardy, ale te dziewczyny są w granicach 4-6/10 (pomijając może jedną, która autentycznie jest 2/10), więc tragedii nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°) Przed obejrzeniem zdjęć spodziewałam się naprawdę maszkar i pasztetów, a to są normalne różowe. I mówię to mając na uwadze ich atencjonowanie i przyznając, że można się irytnąć czytając ich posty.
  • Odpowiedz