Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#tind3r #badoo #sympatia
Jak wyrywać milfy? Jak do nich zagadywać? Można pare przykładów? Przeglądam sobie troche portale randkowe i nawet się napaliłem na taką dojrzalszą i zadbaną 40stke. Troche głupio mi gnojowi 25+ ( ale troche do 30 brak) proponować kawe 40stkom. Ocenił bym się z mordy na 6,5, może 7/10 a z ciała na 7,5-8/10. Sylwetka atletyczna.
Napisałem do kilku zaczynając komplementami, do kilku próbując zagadać odnośnie zainteresować ale tak troche "na jana" a do innych od razu z podtekstem ale żadna nie odpisała.

Zapraszam do dyskusji #podrywajzwykopem #milf #seks #rozowepaski #niebieskiepaski

Prosze o wypowiedzi tylko w temacie, bez miendolenia.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 31
  • Odpowiedz
123123: @damianooo5: Nie na temat kolego. Pytam jak zagadywać by odpisały.
Ograniczona ilość wiadomości więc puszczałem też"oczka - Hej oczko dla ciebie, co słychać"". Właśnie mi jedna odpisała, "Co Cię do mnie sprowadza? . Jakoś się żyje zwłaszcza, że to piąteczek do 14 . A jak u Ciebie?"

Zaakceptował: sokytsinolop

  • Odpowiedz
123123: @DziewczynaMirka: fajnie tyle to ja wiem ale ja nie o tym CZY SIE INTERESUJĄ tylko jak zagadywać i jak odpiszą to jak to poprowadzić by zaciągnąć taką do łóżka. Troche głupio na miasto na kawe iść z 4x babką xD. Najlepiej by było jakoś od razu u niej bo sprowadzać do siebie to też głupio. Do siebie to moge młode sprowadzać ;)

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
OP 100%: @DziewczynaMirka:
o matko. Kobieta w temacie i trzeba tłumaczyć post napisany wprost.... Ja pierdziu.....
Pytam jak zagadywać konkretnie. Zagadywać normalnie, czy może od razu komplementować czy moze bez ogródek przechodzić do erotycznych sugestii?
Nie przeczytałaś1 posta czy co? Przeczytaj a potem ewentualnie się udzielaj lub nie. Najlepiej niech wypowiadają się doświadczone mirki.

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
OP 100%: > GłuchyWybranek: Zapewniam, że te 40 z przyjemnością nawiążą znajomość z lvl 30-. Więcej pewności siebie - masz im wiele do zaoferowania, uwierz mi. Marzą o młodszym facecie.

@AnonimoweMirkoWyznania: Tu op. Wcześniej pisałem pod 123123 ale teraz bede pisał jako OP 100% ( zgubiłem numer a nei zapisuje mi sie historia w "twoje wyznania" nie wiem czemu @sokytsinolop ( można naprawić to)

Odpisała mi taka przyzwoita 38, nawet
  • Odpowiedz
OP 100%: @Zileonka zapraszam do wypowiadania się. Do jakich milfów startujesz z tymi swoimi 23 na 32 zmienionymi? 35? 40?
Ja mam 25+ i wyglądam an swój wiek. W sumie mógł bym udawać starszego. Poniżej 30 to nie milf a mam wrażenie, że takie do 35-36 jeszcze mogą szukać normalnego faceta a nie romansu/ons więc raczej przeszukuje 37-45 bo powyżej 45 jeśli trafia się atrakcyjna to baaaardzo rzadko, choć też bywają
  • Odpowiedz
OP 100%: > ŻarliwaRozowypasek: mam 22lvl i ruchałem 3 kobiety po 30 w tym jedna koło 40, jedną z nich poznałem na tinderze. nie rozni sie to od podrywania mlodszych albo im sie podobasz albo nie, pozdrawiam

@AnonimoweMirkoWyznania: No jednak chyba różni. Z młodymi więcej biegania, użerania sie i gierek. Ze starszymi liczyłem an szybsze konkrety stąd pytam o schematy postępowania. Cienko widzę akcje by bujać się na mieście i
  • Odpowiedz
SpienionyGóral: dwie poznałem na imprezie i pojechaliśmy do nich, akcja sama się potoczyła. tą z tindera najpierw byłem na mieście a później też do niej. choć zgodzę się są one bardziej bezpośrednie i nie ma podchodów. nie ukrywam że główną rolę tutaj odegrał mój wygląd, gdybym był przeciętniakiem z pewnością nie udałoby mi się to

Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz