Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#tind3r #badoo #sympatia
Jak wyrywać milfy? Jak do nich zagadywać? Można pare przykładów? Przeglądam sobie troche portale randkowe i nawet się napaliłem na taką dojrzalszą i zadbaną 40stke. Troche głupio mi gnojowi 25+ ( ale troche do 30 brak) proponować kawe 40stkom. Ocenił bym się z mordy na 6,5, może 7/10 a z ciała na 7,5-8/10. Sylwetka atletyczna.
Napisałem do kilku zaczynając komplementami, do kilku próbując zagadać odnośnie zainteresować ale tak troche "na jana" a do innych od razu z podtekstem ale żadna nie odpisała.

Zapraszam do dyskusji #podrywajzwykopem #milf #seks #rozowepaski #niebieskiepaski

Prosze o wypowiedzi tylko w temacie, bez miendolenia.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 31
  • Odpowiedz
OP 100%: > nie ukrywam że główną rolę tutaj odegrał mój wygląd, gdybym był przeciętniakiem z pewnością nie udałoby mi się to

@AnonimoweMirkoWyznania:

No i o to mniej więcej pytam tylko need wincyj.
Byliście na mieście gdzie? Na kawie? Na kolacji? Po 1 spotkaniu od razu segzy? Opisz troche jak jej zasugerowałeś segzy? Normalnie gadaliście ale rzucałeś aluzjami? Czy po prostu normalna gadka a na koniec zaprosiła Ciędo siebie na
  • Odpowiedz
No jednak chyba różni. Z młodymi więcej biegania, użerania sie i gierek. Ze starszymi liczyłem an szybsze konkrety stąd pytam o schematy postępowania.


@AnonimoweMirkoWyznania: nie ma różnicy, czy ma 20, czy 40 lat. I taka sporo starsza też często chcę się najpierw spotkać np. w kawiarni, bo w końcu jesteś dla niej randomem z internetu.

Bo w to, że randkowałeś normalnie to jakoś średnio wierze


@AnonimoweMirkoWyznania: a jednak.
  • Odpowiedz
ŻarliwaProgramistka: stary, każda laska jest inna i nie ma uniwersalnego środka na podryw. z jedną zrobisz tak a z inną tak i to czy napisze Ci że była kawa albo piwo nie ma żadnego znaczenia
ale jeśli chcesz wiedzieć najpierw byłem z nią na piwku w pubie a później w klubie trochę potańczyć, choć od początku było jasne jak skończy się to spotkanie. to nie była ta 40

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
OP 100%: > ŻarliwaProgramistka: stary, każda laska jest inna i nie ma uniwersalnego środka na podryw. z jedną zrobisz tak a z inną tak i to czy napisze Ci że była kawa albo piwo nie ma żadnego znaczenia

ale jeśli chcesz wiedzieć najpierw byłem z nią na piwku w pubie a później w klubie trochę potańczyć, choć od początku było jasne jak skończy się to spotkanie. to nie była ta 40
  • Odpowiedz
OP 100%: @taktoto:

Odpisały mi 2 babeczki. Jedna ma 38 lat. Nie jest to typowa rakieta. ciało szczupłe, średnie. Twarz też średnia. Zadbana. Odpisuje mi ( rzadko bo chyba nie ma pakietu premium i max 1 per day msg) ale nie wiem co do niej pisać. Na razie zasugerowałem tak bokiem troche, że mi wpadła w oko.

Druga ma lat 46. Z ciała zgrabna. Z twarzy tak sobie ale i
  • Odpowiedz