Wpis z mikrobloga

@Jellycrusher: No tak, ale latać i tak pewnie będą. Co jeśli dojdzie do "incydentu" i taki samolot zostanie zestrzelony? Wyślą kolejne 60 Tomahawków?
Raczej niewiele potrzeba żeby się tam zrobił jeszcze gorszy młyn niż dotychczas ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@MarekKaa: juz turek powiedzial zeby wprowadzic strefe zakazu lotow nad syria ale to by znaczylo bezposrednia wojne usa-rosja jak w zeszlym roku jakis polityk z usa mowil zeby takie cos zrobic to go jakis general ustawil do pionu wiec raczej nic z tego nie bedzie
@Maljevic W RFN były wojska USA w NRD wojska ZSRR, współcześnie wojska USA są w Polsce i w państwach bałtyckich, a wojska rosyjskie są na Białorusi i Ukrainie więc nowa żelazna kurtyna przebiegałaby na Bugu albo Dnieprze ale nie na Wiśle. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hphp123: Oczywiście nie pisałem na serio, bardziej przypomniały mi się rozważania historiozoficzne, o których kiedyś przeczytałem. Ogólnie jednak powoli nasuwają się myśli, że może odradza się świat konfrontacyjny, przy czym już nie dwubiegunowy.