Wpis z mikrobloga

Mam problem z #gothic a dokładniej #gothic3 Powgrywałem wszystkie community patche, content mody i co tam jeszcze tylko mogło być i choć ciągle są jakieś mniejsze i większe bugi to dało się grać. Teraz jednak już się powoli zaczynam irytować, bo problem jest z kamiennymi tabliczkami zwiększającymi prastarą wiedzę. Otóż mogę z nich korzystać jedynie gdy w ekwipunku znajduje się jedna sztuka. Gdy są dwie lub więcej to Bezi przeczyta jedną, a reszta w ogóle nie reaguje na klikanie. Ktoś ma pomysł jak to rozwiązać?
  • 7
  • Odpowiedz
@seicel: Jeśli nie masz ich dużo, to nie możesz zrobić po jednej?
Nie jest to jakaś sytuacja, gdzie nie zalicza Ci zadania lub innego niezbędnego elementu, nie?
"Utnij jeden łeb, a wyrosną dwa następne."

No, ale czekaj na innych, może się coś znajdzie. :p
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Triassien w jakim sensie zrobić po jednej? Opiszę dokładnie o co chodzi. Mam dwie tabliczki, kiedy użyję jednej drugiej już nie mogę. Próbowałem wczytywać, resetować grę, wkładać tablice do kosza żeby jeszcze raz wyjąć i nic. Tak jakby ta tablica całkowicie się wyłączyła. Gdy znajdę kolejną to nawet pojawia się na kolejnym slocie, a niedziałająca dalej nie działa.
  • Odpowiedz
@seicel
A jak próbujesz kliknąć w następną, to ona na pewno jest "kompsumpcyjna"?

Czyli jak masz dwie takie same(!) tablice to jedna po drugiej nie działają?

Możesz zrobić screen "przed" i "po" kliknięciu?

Nie bardzo wiem, ale może w CP została wprowadzona jakaś mechanika ograniczająca albo brak Ci umiejętności do odczytania innych tablic?

  • Odpowiedz
@Triassien: Przepadły mi póki co tylko 3 tablice więc w sumie aż tak bardzo nie ubolewam, ale chciałem wycisnąć jak najwięcej. Jak trafi mi się kolejna tablica to pokażę na screenach co i jak.
  • Odpowiedz
@Triassien: Przepadły w sensie, że nie mogę ich użyć i sobie wiszą w ekwipunku. Screen tego nic nie da, bo po prostu mam trzy tablice i jak klikam na nie to nic się nie dzieje.
  • Odpowiedz