Wpis z mikrobloga

Tak piszę trochę bez powodu, ale polecę Wam wizytę w Budapeszcie (zwłaszcza Mirkom z południa naszego kraju).
W piątek podjęliśmy z małżonką spontaniczną decyzję o weekendowym wypadzie do stolicy Węgier. Wróciliśmy w niedzielę.
Niby nic, ale fajnie było. Polecam ten styl życia :).

#wegry #budapeszt #podroze #weekend
snoopek - Tak piszę trochę bez powodu, ale polecę Wam wizytę w Budapeszcie (zwłaszcza...

źródło: comment_rQ5AU4D8FmqMK2rsxDOefK5vPboFqNKo.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Praga


@SoLUffka: Oj, Praga też jest super. Blisko 9 lat temu zrobiliśmy sobie taką objazdówkę:
Kraków - Wrocław - Praga - Bratysława - Budapeszt (1800 kilometrów Cieniasem :) )
Nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy bardziej nam się podobała Praga czy Budapeszt.
Właśnie w tym roku jeszcze do Pragi skoczymy.
  • Odpowiedz
@snoopek: Potwierdzam, zaliczyłem tak samo spontaniczny wyjazd z południa kraju do Budapesztu dwa tygodnie temu :) Bilet na pociąg z Katowic (2 osoby w obie strony) ok. 900 zł, z Bohumina ok. 300 zł.
  • Odpowiedz
@SzkolneKontoWykopowe: Kraków trochę daleko, a ja lubię pociągi :) A te ceny to na ten sam pociąg, po prostu po przekroczeniu polsko-czeskiej granicy tanieje trzykrotnie. Tak samo było jak rok temu jechałem do Pragi. A za tą różnicę faktycznie miałem i noclegi i wyżywienie.
  • Odpowiedz