Wpis z mikrobloga

@sillemo: nie jestem profesjonalnym mirkiem, zaglądam tutaj tylko dla zabicia czasu w pracy albo jak gotuje mi się woda na kawę. Tylko że ten gownotag zablokował większość fajnej zawartości dlatego boli mnie dupa, a nie mam akurat przy sobie maści.
@typowywykopek: sytuacja eskalowała dosyć szybko. Wiadomość napisana w autobusie zbiera dużo plusów, mirki z bólem dupy wściekle duszą klawisze, mirko dzieli się na obozy #!$%@?. A ja gdybym miał hamak to bym się na niego walnął i sączył słodkiego drinka z palemką obserwując jak wszystko płonie. Ale tego nie zrobię bo jestem w pracy. Ale co się uśmieje to moje ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Albertucci: żem otwarty człek to wszedłem na jego stream i zobaczyłem o co tam chodzi. Krew zalała. Jeśli wykopowiczów to śmieszy to ja odpadam. Nie dosc ze gosc pajacuje co 4min ciśnąc o subskrypcje i hajs to przy okazji wieje wiejskim prostactwem i zalkoholizowaną rodziną. Ten sam rak co Rafonix. Większy #!$%@? strzela jak sie dowiaduje ile oni zarabiają na takim #!$%@? gówna.