Wpis z mikrobloga

@Albertucci Właśnie się zorientowałem, że mam ten tag na czarnej od początku jego istnienia. Odblokowałem na chwilę i bolą mnie oczy.
To był odruch, nie umiem tego wytłumaczyć. Coś jak podrapanie się palcem po odbycie i powąchanie by sprawdzić, jak śmierdzi.

Nigdy więcej. #danielmagical na czarno, polecam ten styl życia, bez tego mirko poważnie szkodzi tobie i ludziom w twoim otoczeniu.

Dziękuję pan kłódka.
  • Odpowiedz
@aderonraven: kompletnie nie spodziewałem się takiego obrotu wydarzeń - pół godziny temu wpis miał już 500 plusów, dodałem go rano jako zwykły #boldupy , minela godzina a teraz ma ponad tysiąc. Jestem pełen podziwu dla społeczności mirko za taką wytrwałość w wyrzucaniu takich pierdół w gorące. Nic tylko siedzieć i obserwować jak kręci się karuzela #!$%@? :) Sami jesteście winni tego, że musicie to oglądać, a że jestem typowy ##!$%@? to
  • Odpowiedz
@Albertucci tak jakby Mirko miało quality content haha :-D

Większość to jakieś rozdajo, nsfw, przegryw, tinder itp.

Magical to złoto :-D nie mam czasu oglądać tego strima ale Mirko nie zawodzi, mam pełne streszczenie :-D
  • Odpowiedz
@Albertucci a to jakiemuś mirkowi połowa wpisów zniknęła, a to inny cieszy się że nie musi o nim czytać...
#!$%@? mać, nie po to wrzucałem go na czarno, żeby kilka razy dziennie czytać jakieś debilne komentarze na jego temat! Wrzuciłeś na czarno, bo Cię #!$%@?ł, więc i Ty nie #!$%@? innych i przestań o nim spamować!
  • Odpowiedz