Wpis z mikrobloga

Yo yo yo, czasu mało a podsumowanie samo się nie napisze - cierpliwości, na tekście się nie skończy :D A tymczasem, zapraszam do stosunkowo obszernej galerii zdjęć :P Mam nadzieję że dopóki nie pojawię się znowu za parę dni, foteczki wystarczą :D

Ale może chociaż skrót - pierwszy (bo jedyny na mecie :D) w klasie, ostatni (bo taryfa...) w generalce, ale micha zadowolona, ogień jak nigdy, zgranie z pilotem, no jestem mega zadowolony, tylko ta taryfa... Trudno, to je rally - więcej informacji niebawem :P

GALERIA

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Chcesz być na bieżąco z postępami i kosztami rajdowania? Śledź mój tag! :)
#gumizakolkiem

#motoryzacja #rajdy #samochody #wyscigi #carboners #rajdy24
Gumi5 - Yo yo yo, czasu mało a podsumowanie samo się nie napisze - cierpliwości, na t...

źródło: comment_0rCOYxK821YDhSIbQe4Cy5c5nK8Jc3Cc.jpg

Pobierz
  • 7
@baetky: CTU to cieniasy, nakło nie wiem, ale świecie raczej średnie - z wyjątkami :PPPPP Dzięki :D Chociaż nie ma czego gratulować, bo ostatecznie dobrze się bawiłem a puchar to tak za nic :P Choć czasy na poziomie słabszych 1.6
@TheFuckingRoses: ogólnie to taka jakby jedna z największych kar jakie można otrzymać (w "kwocie" 150% czasu najlepszego zawodnika, tzn. jak najlepszy pojechał odcinek w 2 minuty, to mi zaliczają czas 3 min), tym razem dostałem ją za nieukończenie odcinka - wypadł mi wodzik ze skrzyni i choć naprawa trwała 20s, to wolałem machać do safeciarzy żeby zatrzymali odcinek...

@MagnaPomerania: Naprawiłem na odcinku :P ale po zatrzymaniu
@TheFuckingRoses: Nie było to trudne. Jest tam jakby połączenie kulkowe, że z jednek strony jest kulka, z drugiej taki slot na nią, żeby mogło to się obracać ruszać itd ale ostatecznie ma to się trzymać kupy - to własnie mi się rozleciało. Jako że miałem już to zabezpieczone trytkami (co miałem nadzieję uchroni mnie przed wypadnięciem, ale też nie spinałem trytek za mocno żeby nie wyskoczyło w ogóle w cholere w