Wpis z mikrobloga

@jestemmaruda: Strava typowo rowerowa? Wydaje mi się ze jest tak samo rowerowa jak i endomondo. Strava jest bardziej nastawiona na bieganie/rower, a endomondo ma do wyboru jeszcze wiele więcej dyscyplin, w dodatku endomondo masz jazdę rowerem/jazdę rowerem górskim i coś tam chyba jeszcze, czego z tego co wiem nie ma w stravie :)
  • Odpowiedz
A ja się cieszyłem, jak na trzeciej swojej przejażdżce na MTB zrobiłem 30km głównie po lasach w 1.5h i nie byłem zmęczony ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@RaVek: masz rację, ale wydaje mi się, że kolarze raczej wolą stravę ze względu na segmenty, na których się rywalizuje o QOMy i KOMy :)
@Doman_60: W roku 2015 miałam przejechane jakieś 300 km może na starym rowerze, na którym jeździłam od podstawówki (tylko miałam kupiony za duży trochę, więc jeszcze dawałam na nim radę). W kwietniu 2016 zakupiłam szosę i w zeszłym roku miałam przejechane około 1500 km. W
  • Odpowiedz
@rbk17: jak po płaskim i z górki to luźno, pod górkę na początku też spoko, ale na koniec to już każda nawet najmniejsza górka to trochę była walka. Jeśli chodzi o serwis to mój niebieski jest serwisantem, więc nie muszę się martwić, czy mój rowerek jest zdrowy :)
  • Odpowiedz
Jeśli chodzi o serwis to mój niebieski jest serwisantem, więc nie muszę się martwić, czy mój rowerek jest zdrowy :)


@jestemmaruda: ja właśnie przez to nie chcę kupować roweru. W sumie wyszło mi że mało jeżdżę na swoim "dziadku" - bieganie wygrało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz