Wpis z mikrobloga

@labla: zamierzam 2x przejść - teraz na 2 poziomie trudności, bo mnie zainteresowała, a potem na najtrudniejszym po przerobieniu całej serii
  • Odpowiedz
@labla: bo to też zależy od czasu. Mi przejście podstawki i dodatków zajęło półtora roku, bo po prostu nie mam czasu na granie. A z tych gier, w, które grałem to w3 jest ścisłą czołówką.
  • Odpowiedz
@labla: to głównie polacy p------ą że to najlepsza gra na świecie. Standardowa żałosna akcja jak "przejmujemy ten filmik", "poland stronk" i "40:1". Tyle że po angielsku. Z boku to wygląda na "fanów Wiedźmina" a w praktyce to po prostu śmieszne zakompleksione polaczki które mają pretekst.
  • Odpowiedz
@labla:
Biorąc pod uwagę, że Wiedźmin oferuje nawet i 250h rozrywki, przejście go jeden raz to i tak dużo grania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@labla przedwczoraj ukończyłem wątek fabularny po raz trzeci i zabieram się teraz za Krew i wino ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale spoko, wcale nie uważam, że

  • Odpowiedz
@labla: Zależy co rozumiesz przez przejście. Całościowe, ze zrobieniem wszystkich zadań pobocznych zajmuje bardzo dużo czasu. Jakiś speed run głównego wątku, szczególnie kolejny raz mniej. Każdy powinien robić to, co mu sprawia frajdę.
  • Odpowiedz