Wpis z mikrobloga

  • 309
Czołem Mirki. W tym wpisie chciałbym wam opowiedzieć o moich podróżach, może ona będzie zachętą dla młodych, że nawet pracując za śmieszne pieniądze można trochę pozwiedzać ciekawych miejsc. Tak się zastanawiam czy w ogóle ten wpis będzie ciekawy, wszystkich tych którzy się wkurzą za tagi wielkie sory xD
Opowieść (XD) jak można to nazwać rozpocznę tym, że mieszkam w centralnej Polsce, od dziecka uwielbiałem jeździć gdziekolwiek, rodzice nie posiadali auta i każda wycieczka samochodem była dla mnie wielką podróżą. Wycieczki do #glogow śniła mi się prawie kadża nocą, jeździłem tam rodziny i zakochałem się w tych terenach, W terenach #dolnyslask. Marzyłem o dziewczynie z tego regionu i ponad 3 lata temu się udało. Skoro mnie udało się wyjść z #przegryw to chyba każdemu się uda ;)
A teraz do rzeczy. Jak już pisałem mieszkam w okolicach #lodz, narzeczona w okolicach #wroclaw. Każdego tygodnia jeżdżę do niej starą Astrą na gaz i w każdej wolnej chwili wybieramy się na jakiegoś tripa, gdzie nas wiatr i szum Asterixa dowiezie (zdjęcia auta w komentarzu xD) W tamtym roku mieliśmy plan zwiedzić 100 miast, w ciągu 12 miesięcy zwiedziliśmy ich...132. Mega tanim kosztem, staramy się kończyć podróż tego samego dnia, bo hostele a tym bardziej hotele trochę kosztują. Tylko w #katowice i #bydgoszcz zostaliśmy się na kilka dni, teraz szukamy jakiegoś taniego noclegu w okolicy #poznan. Podczas wycieczki staramy się ie jeść w restauracjach ino jakieś sałatki w Biedronce lub Hot Dogi i herbatki w #zabka. Na ten rok mamy cel zaliczyć 300 miast, mamy już około 170. Gdy zwiedzamy miasta nie jesteśmy przejazdem, lecz szukamy centrum, ciekawych miejsc, zaczepiamy ludzi i pozdrawiam mirków z #walbrzych i #nysa (mam nadzieje, że i do was ten wpis dotrze i się odezwiecie).
Dobra koniec, temu komu to doczytał życzę miłego dnia oraz jeszcze sory za wszelakie błędy i ZA TE TAGI JAK COŚ xD

nynu - Czołem Mirki. W tym wpisie chciałbym wam opowiedzieć o moich podróżach, może o...

źródło: comment_AzHuSO4APuZv6gt7ns4rOQEKJIULIeUB.jpg

Pobierz
  • 82