Wpis z mikrobloga

Dobra, ot takie mirko wyznania. Widziałem Te filmy w kinie. I daję Ci moje słowo, robiły wrażenie. Po czarno-białych filmach to było coś. Te wybuchy, krew po prostu czad.
@Gollumus_Maximmus: masz w 100% rację. Jak patrzę na moje dzieci to aż strach się bać. Ale głowa do góry Nas bawiło co innego, teraz bawi co innego. Może nie będzie tak źle. Świat idzie naprzód. Teraz dostajecie więcej doznań w jednym kopie. Ot tak się dostosowaliście:)
cukierkowe popierdółki dnia dIsiejszego


@Gollumus_Maximmus: ale i dziś jest pełno męskiego, soczystego kina, tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać :)

a poza tym, trochę zazdroszczę, że niektóre filmy dopiero poznajesz
ja teraz nostalgicznie wracam co do niektórych, żeby sprawdzić czy przetrwały próbę czasu
Nieśmiertelny okazał się być lepszy niż go pamiętałam :D
@KasiekNav: jest trend na wypuszczanie takich ugrzecznionych dzieł. Oczywiście że pojawiają się i perełki które oglądam z wielkim sentymentem chociaż nowe filmy ( ͡° ͜ʖ ͡°) nieśmiertelnego tak dawno nie widziałem że aż zmotywowałaś mnie do działania ^^ terminator pierwszy zestarzał się godnie, prócz ostatniej sekwencji z robo szkieletem. Jak na upływ czasu i tak trzyma się godnie! Szkoda że filmowy kyle reese nie odnalazł ścieżki do