Wpis z mikrobloga

Czytam i czytam i kierwa nie wierze.
Jezdze czasem rowerem, samochodem, motocyklem, na longboardzie i na rolkach, ale jakos nie mam bolu dupska, ze ktos sie wlecze a ja nie moge wyprzedzic.
Chcesz dojechac na czas, to wyjedz sobie 10min wczesniej.
Jak jade zgodnie z przepisami a ktos mi siada na zderzak i blyska swiatlami, niech sobie blyska, jak chce ja wyprzedzic to po prostu wyprzedzam, czasemnaginajac przepisy.
Wczoraj mi gosc wyjechal transporterem na czolowke, no i co mialem za nim zawrocic i mu #!$%@?, bo podjal zla decyzje?
Nie po prostu trzeba odpuscic i tyle.
ale nie #motocykle hurr durr zabijajo, wyprzedzajo, no i w ogole #!$%@? wszyscy.
Panowie kierowcy wszelakich pojazdow.
Wezcie sobie na wstrzymanie, jeden gleboki oddech
#motoryzacja #samochody #zalesie ##!$%@?
PMV_Norway - Czytam i czytam i kierwa nie wierze.
Jezdze czasem rowerem, samochodem,...
  • 6
@PMV_Norway akurat za wyjeżdżanie na czołówkę to się powinno jegomościowi "#!$%@?ć", bo następnym razem może kogoś zabić. Powinno, ale jest fo niebezpieczne i nielegalne, stad rozsądnym wyborem jest tego nie robić.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@PMV_Norway: dopóki nie zacznie się traktować jazdy jako osobnego bytu i skupiać na niej i na innych uczestnikach ruchu, to tak będzie. Ale nie, bo ważniejsze jest to dokąd jedziemy, a nie że jedziemy, ważniejsze są terminy, spóźnienia, telefony, smsy, fejsbuki, makijaże, jedzenie z makdonalda, głośne słuchanie techno i inne.

Na motocyklu...


...musisz się skupić na tym, co robisz - na innych, na manewrach. Jesteś tu i teraz.


w samochodzie zwykle