Wpis z mikrobloga

Mirki pomóżcie - jaka myjka ciśnieniowa (tzw. karczer) polecicie do 600 zł? Głupieję już od czytania for i opinii, wszyscy polecają karchera k3 a inni klną że zabawka i płacenie za markę, za to polecają Bosha lub Lavora no i jakoś ten http://allegro.pl/hit-myjka-cisnieniowa-lavor-prime-165-piana-i5022057980.html Lavor mi ogólnie siada, ale te filmiki w necie prezentują mycie czystych rzeczy :/ Jest jeszcze wersja z pianownicą za 740 chyba ale to jeszcze przemyślę. Tylko, że tamten model jest niby z 2012 roku, a ten np http://allegro.pl/myjka-cisnieniowa-lavor-galaxy-160-patio-piana-i5124031706.html?bi_s=ads&bi_m=p2&bi_c=169780&referrer=proxy&emission_unit_id=ab732ffb-a28f-45e3-b154-c7ecbd8e80ce jest z 2015.

Ogólnie chciałbym myjkę którą umyję bez problemu samochód + zmyję syf z betonu i ogrodzenia, ale żeby nie był to totalny plastik. Dużo osób mówi, że Karcher poniżej k-5 to zabawki.

#kiciochpyta #karcher #myjkacisnieniowa #lavor #kupujzwykopem #ogrod i przepraszam ale zawołam #motoryzacja bo czymś te fury trzeba myć :)
hakeryk2 - Mirki pomóżcie - jaka myjka ciśnieniowa (tzw. karczer) polecicie do 600 zł...

źródło: comment_2gALAZxV3UAssIMOw053bwBepELTsLqd.jpg

Pobierz
  • 9
@hakeryk2: Kupiłem z 3 tyg temu, stąd:
lavor stm
Tylko widzę, że coś podrożało, bo zapłaciłem 430zł w promocji u tego sprzedającego z wysyłką. Myjka spoko. Ma ciśnienie, końcówki pianownica ok. Końcówka patio cleaner do mycia bruku czy coś, to raczej nadaje się bardziej do tarasu(płytki itp)
ale może i ja mam mocno zabrudzoną powierzchnie i stąd słaby efekt (może wina słabej chemii).
Z czyszczeniem elewacji jak i mebli ogrodowych spokojnie
@unimog: Dziwnie boje się kupić jakiejkolwiek myjki w granicach 500 zł. Co się oczytałem to kwestia losowa ile to podziała i jak się chce coś ciekawego to trzeba minimum 1500 zł przyszykować.
@hakeryk2 No może i masz trochę racji. Akurat szukałem myjki dla ojca. Chciał coś zwykłego ale żeby były już te różne końcówki, bo jakby się chciało osobno kupować akcesoria, to cena wychodzi o wiele wyższa. Znajomy ma tego typu myjke juz kilka lat i również sobie chwali, używa w sumie dość często bo przechodzi z rąk do rąk u niego w domu. Zdecydowałem się na ten sklep, bo na allegro ciężko było