Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
drogie Mirki chciałabym podizelić się z Wami pewną historią... trochę #logikarozowychpaskow i #przegryw
Byłam w związku z facetem hm... niezbyt chojnie obdarzonym przez nature, na początku nie zwracałam mu na to uwagi ale wiecie, facet robi co może a ja nic nie czuje. Miał naprawde małego bo ok 13cm. Widział chyba ze czasami udaje ze jest mi dobrze ale nie dawal po sobie tego poznac, dwoil sie i troil (czasami nawet ot smiesznie wygladalo). Ale najgorszy byl pewien moment zapomnienia gdy wypalilam - ok a teraz nie smyraj mnie glowka tylko wloz calego (gdy on juz siedzial w calosci). Tak mowilam do mojego dawnego faceta;) gosc sie obruszyl, pomamrotal pod nosem i sie obrazil. na razie mamy ciche dni, jak mu powiedziec zeby cos z tym problemem zrobil? mamy 21 wiek sa przeciez jakies posoby na malego siusiaka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: NowyJa
  • 72
@AnonimoweMirkoWyznania: Siostra mi kiedyś opowiadają że na studiach poznała chłopaka spotkała się z nim przez jakiś czas zanim doszlo do zbliżenia. Jak zobaczyła jago cytuje "przyrodzenie bo do penisa to nie bylo podobne" to wbuchnela śmiechem typ mia we wzwodzie mniej niż 15 cm. Siostra powiedziała ze jak zobaczył jej reakcję na widok jego "męskosci" to od razu oklapł xDD i typ strzelił focha. Siostra byla na tylle mądra, że od
@lazer: Nope, wnioski są wręcz przeciwne - po liczbie obrażonych wykopków czy idiotów myślących, że pochwa rozciąga się od wielu bolców (przesądy w XXI wieku xD) i skoro 13cm jest za mały, to pewnie jest #!$%@? jak wiadro (xxD), bo przecież 13cm to normalny rozmiar (xxXD) wyraźnie widać, że złapał ich ból tyłka, bo utożsamiają się z chłopakiem OP.

A do wszystkich kutaczy-niedorozwojów: pochwa może mieć najmocniej unerwione pierwsze 10cm, ale