Wpis z mikrobloga

Nienawidze malować paznokci, a kocham mieć pomalowane paznokcie. Za każdym #!$%@? razem odkładam to na ostatnia chwile, więc maluje tera, a za 3h wstaję. Nie ma kasy na kosmetyczke a tych sztucznych tipsów czy innych akryli se nie zrobie. A mogłam być chłopcem, mama chciała nazwać mnie Maciek, nosz #!$%@? mać #!$%@?.
  • 31
  • Odpowiedz
@aloszkaniechbedzie najgorsze jest to, jak wreszcie zmusilas się do zrobienia paznokci, pomalowałaś je IDEALNIE, zrobiłaś jakiś zajebisty wzorek, a potem okazuje się, że lakier nie zdążył wyschnąć i wszystko masz na ubraniu ()
  • Odpowiedz
@aloszkaniechbedzie: też kiedyś nie lubiłam. Później zainwestowałam w lepszy lakier + utrwalający, szybkoschnący top-coat, pooglądałam trochę YT i od tego czasu lubię :-)

Mogę polecić lakiery, ale nie ręczę, że są dostępne w PL:
Top-coat: Seche Vite (albo gel, albo zwykły)
Lakiery: od jakiegoś czasu używam tylko IsaDory, seria "żelowa" trzyma się 1.5 tygodnia. Nie potrzeba lampy.

Innym wyjściem jest hybryda, o której wspomniała @idzpanstont. Robiłam, jak miałam 3-tygodniowe delegacje.
  • Odpowiedz
@harpiowata: U mnie to jest tak, że mogę i 5 godzin siedzieć bez ruszania się z tymi pomalowanymi paznokciami i jak sprawdzę jednego to zawsze popsuję. Oczywiście kolejne są w porządku, tylko ten pierwszy zawsze się uciapcia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@aloszkaniechbedzie: do hybryd trzeba się przyzwyczaić, ja bardzo nie lubię. Nie znoszę odrostów, a w hybrydach albo z nimi chodzisz albo co dwa tygodnie musisz
  • Odpowiedz
@aloszkaniechbedzie: Mnie Tomek. I znam twój ból. Wejdź we wczorajszy wpis, trzymałam filiżankę. Te paznokcie to naklejki wodne, głupio się zrobiło że przed naklejaniem pomalowałam jedną warstwą lakieru - białe tło w naklejkach jest dobrej jakości i nic by nie prześwitywało. Pierwszy raz naklejałam więc długo to zajęło xD ale przy drugim razie chyba da się wyrobić w 30 min. A, i na naklejki koniecznie dobry top coat. KillyS, naklejki wodne,
  • Odpowiedz