Wpis z mikrobloga

Pokemirki, co się #!$%@?ło. Ale po kolei, tytułem wstępu - do tej pory w Warszawie było 8 spawnów Unownów udokumentowanych na grupach fejsbukowych, osobiście szacuję że mogły się pojawić jeszcze ze 2-3 kiedy nie działały mapki, albo o dziwnych godzinach (chociaż np. był jeden o 4 rano i ktoś patrzył wtedy na mapkę i go wrzucił. Najgorsze że było to blisko mnie, a ja poszedłem spać o trzeciej ( ͡° ʖ̯ ͡°) i do tej pory nie miałem żadnego), albo po prostu ktoś widział i się nie podzielił.

Dziś ok. 18:45 coś tam sobie robię na kompie, a tu wyskakuje powiadomienie: Unown. oż#!$%@?.jpg, szybko sprawdzam, plac Trzech Krzyży, ja na Żoliborzu, nie mam samochodu, ale powinienem komunikacją zdążyć (miałem niecałe pół godziny). Na szczęscie ciepło więc nie trzeba się ubierać, biegiem do metra. Po drodze zaglądam na grupę na fb, a tam ludzie postują TRZY Unowny - ostatnio grupowicze prześcigają się w sposobach na takie wrzucanie screenów z mapek aby jak najmniej ułatwić łapanie poków fejkom, np. od paru dni jest moda na zamazywanie współrzędnych geograficznych, inna sprawa czy jakkolwiek utrudnia to życie spooferom. Pomyślałem więc że ktoś robi zmyłkę czy coś, aby tylko ci którzy zajrzeli na mapę pojechali po właściwego. Z metra biegnę w tramwaj, widzę że mam jeszcze sporo czasu więc spokojnie docieram na P3K i łapię latającą literę K. Patrzę na pokepro, a tam faktycznie jeszcze dwa Unowny O_o pojawiły się 7 i 10min po pierwszym, i były rozmieszczone tak, że raczej nie było szans legalnie zdążyć po więcej niż jednego (drugi na Bielanach, trzeci przy stacji Warszawa Toruńska). Jakieś teorie skąd taka nagła anomalia?

#pokemongo #pokemongowarszawa
philger - Pokemirki, co się #!$%@?ło. Ale po kolei, tytułem wstępu - do tej pory w Wa...

źródło: comment_zfH51HJB3OBPE7lCWqrLLGoKU16tE3l1.jpg

Pobierz
  • 4