Wpis z mikrobloga

Pytanie do ekspertów, jak wypada stosunek ceny do jakości w przypadku marki Breitling? Zawsze moim marzeniem był Navitimer i powiedzialem sobie, ze przed 30 uciułam na niego pieniądze choćbym miał się zesrać. Natomiast ostatnio poszedłem do Apartu, tak z ciekawości i szczerze mówiąc nie urwało mi dupy. Może po prostu oczekiwałem niewiadomo czego, a to po prostu normalny zegarek gdzie płaci się za logo i markę, natomiast nawet mój bieda-Longines za kilka razy mniej nie wyglądał przy zegarku teoretycznie z dwóch-trzech półek wyżej jak uboższy krewny. #zegarki #breitling Pozwolę sobie zawołać @AntoniPatek:
  • 5
@Bardamu: nie bardzo rozumiem czego sie spodziewałeś?ze bedzie krzyczał z wystawy?ze przy wystawie będzie tłum ludzi robiący zdjęcia dla tegeo zegarka?moze nie podoba ci sie az tak bardzo jak myślałeś-tyle,co do ceny- to breitling ma stosunkowa wysoka cene w prownaiu do tego co ma w srodku(nie wszytkie modele)
@Bardamu: Jeśli Ci się podoba, to warto wziąć. Breitling to bardzo solidna i uznana marka. Dodatkowo ich zegarki są bardzo wytrzymałe, także swietnie nadają się do zastosowań codziennych

Próżno szukać jednak już od pewnego czasu innowacji i świeżości- za to w swojej własnej klasyce sprawdzają się swietnie