Wpis z mikrobloga

I dlatego w tym kraju nigdy nie będzie mieć łądnych rzeczy. Cała wiedza świata w zasięgu ręki a wy się podniecacie jakimś patusem i jego kumplem, bo sami nie macie nawet znajomych.


@wykopowiczka69: myślisz że tak ejst tylko w tym kraju?
  • Odpowiedz
@wykopowiczka69: Dziwaki, błazny i patologie zawsze przyciągają tłumy. Ludzie oglądając takich osobników czują się lepsi od nich. Nie wiem jak ci to wytłumaczyć. Dlatego najwięcej wyświetleń dawniej na YouTube miały filmiki z alkoholikami, słynne oczy kobry czy mieszanie bigosu głową.
I wątpię żeby tak się działo tylko w naszym kraju, wszędzie ludzie lubią oglądać patologię. A zerwanie nocki żeby patrzeć co odjebią tym razem nie ogranicza chyba rozwoju całego państwa.
  • Odpowiedz
@ReevoX: Tak nie do końca, zadyma zaczęła sie od czasu aż magical #!$%@?ł ozka z domu bo chciał zaprosić sobie swoich nowych kolegów, bodaj łysego i guzika.

Ogólnie ozek spoko gość, taki kolega zapasowy dla grubasa, jak koledzy go już wyjebią na hajs i pobalują u niego to potem żali sie ozkowi xD
  • Odpowiedz
@wykopowiczka69: Racja, przepraszam. Może masz rację. Mogłem w trakcie tej nocy robić inne produktywne rzeczy. Na przykład nauczyć się czegoś. Być może przyczynić się do rozwoju państwa. Być może ta jedna noc oglądania patologii wpłynie na rozwój mój i rozwój świata.
Mogłem pójść spać, też racjonalne wyjście.
  • Odpowiedz