Wpis z mikrobloga

Potrzebuje dorobic taki element do maszyny szwalniczej, bo niestety nie jest on juz produkowany, komu nalezy cos takiego zlecić? ślusarz by to zrobił? Tokarz? ewentualnie jakaś obrabiarka CNC? czy ki c--j? ile mogłoby kosztowac wykonanie tego, element 6x7 cm #majsterkowanie #slusarstwo #cnc #pytaniedoeksperta #tokarka
Obserwatorzramienia_ONZ - Potrzebuje dorobic taki element do maszyny szwalniczej, bo ...

źródło: comment_lbYxubt7v5TPVJUvXVLZ2nkqAYtUgElU.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Obserwator_z_ramienia_ONZ: aluminium powinno byc spoko, musisz podbić do małych warsztatów gdzie mają frezarke w Twoim mieście. Przynieś rozwalony element lub maszynę i powiedz, że chcesz by coś takiego Ci wycieli. Jest to jeden element to i na manualnej Ci to zrobią ;)
  • Odpowiedz
@innv: no właśnie cnc to u mnie w okolicy nie widzę, chyba muszę poszukać jakiegos pana Wieśka tokarza może coś ulepi, bo w największym magazynie części w PL juz mi powiedzieli ze tego nie da się dokupić.. taka blaszka jak jeszcze była u nich w magazynie kosztowała 135 złotych xD
  • Odpowiedz
Idz do jakiegos pana mietka z frezarka i omijaj duze firmy bo wycenia taka blaszke pewnie na conajmniej 100zl na cnc :p
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: To bez sensu to wysyłać. Bierz suwmiarkę, mierz każdy wymiar i otwor i przerysuj to na kartkę jakoś z grubsza. Ja w poniedziałek z kumplem pogłówkujemy i może uda sie cos skleić. Nic nie bede obiecywał, ale jak do poniedziałku nic nie ogarniesz to postaram sie pomoc. To raczej nie jest wielka sprawa takie rzeczy wyfrezowac. ;P mieszkam 50 km od Wawy w stronę Lublina.
  • Odpowiedz