Wpis z mikrobloga

A dziś #rozdajo!

Kilka osób podsunęło mi pomysł założenia grupy na facebooku, długo się nad tym zastanawiałem i stwierdziłem - czemu nie?

Chętnych zapraszam na grupę: https://www.facebook.com/groups/andczej/
Na grupie, poza promocjami, pojawią się także krótkie recenzje i umożliwi ona szybki kontakt ze mną.

Dziś do wygrania Giftcard o wartości 30$ do sklepu #gearbest. Aby wygrać, należy zapulsować wpis do jutra do 21:37:00, losowanie przez mirkorandom.

#andczejpoleca #aliexpress
Andczej - A dziś #rozdajo!

Kilka osób podsunęło mi pomysł założenia grupy na faceb...

źródło: comment_dHZzQ0UVT7iGI2l10JnP8S3mYE9sJpDr.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@Andczej bo w kółko powtarzacie te same przedmioty, mi Band, jakaś latarka, telefon xiaomi i ewentualnie odkurzacz z UE no jeszcze jakiś breloczek za centa. W kółko to samo a jest masa innych ciekawych itemów.
  • Odpowiedz
mi Band, jakaś latarka, telefon xiaomi i ewentualnie odkurzacz z UE no jeszcze jakiś breloczek za centa


@Domenico: bo są to najlepiej sprzedawane przedmioty, jeśli chodzi o krótkie recenzje to sprawa wygląda lepiej, nowe słuchawki, N4X, Laptop, na dniach kamerka

ale takiemu jak ty to nigdy się nie
  • Odpowiedz
@Andczej sięgnijmy pamięcią nawet pół roku czy cena mi band 2 się zmieniła? Nie zmieniła się czy to z takim czy siakim kodem Twoim czy ichszym. I tak jest niestety z większością tych przedmiotów które maglujecie, no ale skoro najlepiej się sprzedają ( na wykopie) to i chajs się zgadza więc dobra wasza :-)
  • Odpowiedz
sięgnijmy pamięcią nawet pół roku czy cena mi band 2 się zmieniła? Nie zmieniła się czy to z takim czy siakim kodem Twoim czy ichszym.


@Domenico: zmienia się co jakiś czas, raz jest na promo raz nie
  • Odpowiedz