Wpis z mikrobloga

ej, #bojowkawindowsphone #windowsphone jak u Was z mesendżerem w ostatnich dniach? Ja mogę jedynie odbierać wiadomości (i to wyświetlają się trochę losowo, jak zauważyłem) a "wysyłanie nie powiodło się", koleżance z kolei nawet się nie synchronizuje.
Jak u Was?
  • 30
  • Odpowiedz
wielu do kupna nowych telefonów.


@tacky: z innym systemem :D jeśli ms uznał, że po takim #!$%@? większość zmieni telefon na ten sam system, to uważam, że się grubo przeliczyli.
  • Odpowiedz
@rajet: Nieważne z jakim. Chodzi o to, żeby nowe schodziły. Z tego są pieniądze, a nie z użytkowników, którzy maja 5-letni telefon.
  • Odpowiedz
@rajet: Przecież dla MS to też nie jest na rękę. Usuwanie aplikacji przez największe firmy i marki światowe, albo po prostu nie robienie ich w ogóle na WP jest największym problemem MS i powodem dla którego WP padło. Lobbyści Androida i iOS pokazali swoją siłę. Smutne jest to, że przez takie nieczyste zagrania przeciwko własnym klientom tracimy dobry system, a zostają nam tylko drogi iOS i niedorobiony Android :/
  • Odpowiedz
@poetakodu: zdaje się, że apkę FB zrobił MS, a nie FB. Przy mesendżerze powinno być tak samo, skoro chcą jakoś utrzymać użytkowników.
Bo widzisz - z w10 mesendżer działa, ale z 8.1 już nie. Dlaczego zatem windows nie dał aktualizacji urządzeniom, które spokojnie by udźwignęły w10? Odpowiadam - bo są #!$%@? :D
  • Odpowiedz
@rajet: Microsoft, nie Windows :P Wydaje mi się, że chodzi tutaj o sam fakt, że WP stanowi tak mały (i ciągle malejący) procent użytkowników smartphone'ów, że jest już kompletnie nieopłacalne opracowywanie całch aktualizacji oprogramowania systemowego.
  • Odpowiedz
@rajet: Z wielkim żalem w sercu będę przechodził na Androida, ale Lumię i tak sobie zostawię, bo uwielbiam ten telefon i system, a do tego ma genialną nawigację (z aktualizacjami o dziwo), więc będzie w użytku :P
  • Odpowiedz