Wpis z mikrobloga

@tacky: Nie ma nic innego, więc mimo, że to jest jedna z najgorszych aplikacji z jakich kiedykolwiek korzystałem na jakimkolwiek urządzeniu, to pozwalała na komunikację z resztą świata, która używa właśnie Fb, a nie lepszych komunikatorów :/
@dancap: Każdy miał gwarantowaną, takie były zapewnienia kiedy kupowałem swoją Lumię. Potem firmy się wypięły na własnych użytkowników, pousuwały własne aplikacje (m.in. Google, Snapchat, teraz Fb), nie pozwalały na tworzenie zamienników, albo robiły totalną chałę (Instagram jest w becie od kilku lat i nic się tam praktycznie nie zmienia). Liczba użytkowników drastycznie malała przez te zabiegi i pewnie Microsoft musiał zmienić swoją strategię aktualizacji.
Nawet kiedyś czytałem informacje z konkretną datą
@poetakodu: Google, Snapchat nigdy nie miały swoich aplikacji na WP/W10 :D instagram juz od bardzo dawna jest poza beta i jest na bieżąco aktualizowany z nowymi funkcjami... Tak wiec pieprzysz głupoty :D i wylewasz frustrację bo Messenger został zablokowany tak jak na androidzie czy iOS :)
@dancap: Snapchat miał aplikacje 3rd party, ale gdy je zabronili nie wprowadzili żadnego swojego zamiennika. O dziwo, Google miało swoje aplikacje, np. bardzo dobrze działający YouTube, który został usunięty bez podania żadnej przyczyny, najprawdopodobniej żeby walczyć z WP i Microsoftem
@Kiciuk: dzięki, ale bez szans. Właśnie po to zostawiłem androida, żeby nie #!$%@?ć się z romami, rootami itp :/
Czyli na windowsie bez zmian - #!$%@?, ale stabilnie. Jedyne co mnie powstrzymuje przed zmianą, to właśnie to, że się nie muli, nie wiesza. Ale coraz mniej znaczący to argument w konfrontacji z takimi cyrkami.
@tacky: przecież nawet odpisać się nie da, a same wiadomości docierają, ale tak jak napisałem wyżej, nie wszystkie nawet.
Niewiele używam apek (w sensie tych dodatkowo instalowanych), ale messendżer był jedną z głównych - do kontaktów osobistych i biznesowych. Więc tak - tylko dlatego, że przestał działać, jestem zmuszony rozglądać się za czymś z andkiem (bo na iosa szkoda mi hajsu).
Kupując 1020 kierowałem się tym, że to nieco mocniejsza lumia
@poetakodu: Czyli Snapchat nie maił swojej aplikacji i a Youtube to aplikacja do webowej wersji strony (jeżeli to tobie wystarczy) juz pominę ze sa aplikacje ktore działają dużo lepiej niż oficjalna na androidzie :) a ostatnie zdanie tylko potwierdza jakimi mendami sa ci od Google :)