Wpis z mikrobloga

Zawsze zastanawiałem się jaka magiczna siła sprawia, że mała liczba kobiet w IT to dyskryminacja, a jeszcze mniejsza liczba kobiet na budowach i na przodku w kopalniach dyskryminacją już nie jest.

#feminizm #4konserwy #neuropa #przemyslenia #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow no i mam nadzieję, że w granicach możliwości #dyskusja
źródło: comment_ECTl5v0MgNk3sMs98SE00CQ2iYr9zPM2.jpg
  • 16
programowanie w języku HTML


@AwizisieAkat: To akurat poważne dyskryminowanie kobiet.

Oni mają je po prostu za idiotki i gdybym był kobietą, to bym się czuł źle z takim czymś. No bo jak te zajęcia miałyby wyglądać? "Proszę kliknąć prawym przyciskiem myszy na pulpit, wybrać opcję "utwórz nowy...", a następnie z podlisty wybrać "dokument tekstowy" w programie Notatnik" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zawsze zastanawiałem się jaka magiczna siła sprawia, że mała liczba kobiet w IT to dyskryminacja, a jeszcze mniejsza liczba kobiet na budowach i na przodku w kopalniach dyskryminacją już nie jest.


@Chojan: Bo praca w IT jest lżejsza i zarobki większe? ;p

Feminizm, zwłaszcza wojujący, to forma lobbingu. Lobbysta chce jak najlepiej dla siebie lub grupy którą reprezentuje. Reszty dopowiadać chyba nie muszę.
to dobrze, ze przyznajesz ze feminizm to patologia.


@Andrzejku1998: To nadinterpretacja moich słów. Feminizm, dla mnie, jest lobbingiem - ale "ocenianie" czy to patologia czy nie to nie moja działka, cumplu.