Wpis z mikrobloga

Siema krótko i konkretnie, tworze sobie koncepty (rysuje po prostu) łapie się czegokolwiek aby tylko nie robić fizycznie (tak grafika2d potem programowanie i teraz mętlik bo wchodze w grafike 3d.. w każdej z tych dziedzin jestem beznadziejny ale najdłużej to rysuje bo taki był mój plan na przyszłość) jako ze raz się żyje chce żebyście mi trochę doradzili co poprawić aby było troszkę lepiej niż jest teraz
portfolio:
http://rysio.portfoliobox.net

Daz3d + zbrush są w trakcie nauki ale coraz bardziej myśle nad mayą(widzę że jest najczęściej w ofertach)

#grafika #digitalpainting #praca
#tworczoscwlasna
  • 4
concepty postaci calkiem ciekawe "adriana lima" bardzo fajna tylko, że bardzo mało wszystkiego. Nie jestem specem ale wydaje mi się że nieźe czujesz kolor a reszta to tzw dupogodziny siedź i pracuj nie tylko wtedy gdy płacą. P.S nie jestem złośliwy...
@Asleep: szansa znalezienia pracy rysując postaci jest sporo mniejsza niż rysując enviro, więc jeżeli potrzebujesz pracy radzę się skupić na envirkach. Po prostu zapotrzebowanie na envirowców jest sporo większe. Inna możliwość to robienie gotowych grafik 2d do gierek mobilnych/indie, jakieś cartoony.

Naucz się korzystać z referencji. Nie tylko wzbogaci to twoją bibliotekę wizualną, ale pracki przestaną wyglądać tak nijako i genericowo. Fundamenty leżą i kwiczą niestety, a bez tego ciężko wbić