Wpis z mikrobloga

Jeżeli do końca roku nie wyjdę na prostą z finansami to wyjeżdzam #zagranico do #usa . Mijajo własnie dwa lata odkąd skończyłem studia, dokladnie tyle ile sobie dałem. Nie mam zamiaru dalej dokładać do tego #!$%@?łka. Także trzymajcie kciuki, abym wyszedł na prostą, bo do końca roku okażę się czy utonę czy popłynę.

#emigracja
  • 15
@md23: A no to luzik, powodzenia. Zawsze chciałem wyjechać do stanów na rok, dwa popracować i popatrzeć jak tam się żyje ale coś czuje że z moim fartem w życiu wyjadę co najwyżej do większej wsi w Polsce.

@lajsta77: w mojej sytuacji edukacja zwraca sie w Polsce po 30, a juz teraz jestem na wyczerpaniu i mam 15 k w plecy, a kolejne 10k musialbym wydac na dalsze szkolenia.

Jeżeli juz mam byc korposmieciem, to wole dostawac wypłatę w dolarach
@md23: Potrzebujesz trochę kasy na wyjazd. Chyba że masz tam kogoś kto Cię wesprze. W każdym razie życzę Ci jednak, żebyś sobie nie ogarnął życia tutaj i wyjechał. :)
@md23: Patrząc na to z mojej sytuacji to podziwiam, że się opierasz.
Jednak jeśli masz amerykański paszport to i tak możesz w każdej chwili sobie pojechać. W szczególności gdy będziesz pewien, że to tutaj się nie uda. Życzę powodzenia i obyś był szczęśliwy (bo gównorobota tam wiedząc, że tutaj nie wyczerpałeś wszelkich możliwości będzie mało satysfakcjonująca).