Wpis z mikrobloga

Mirki

Był ktoś w #bukovel w #ukraina? Chciałbym się nauczyć jeździć na #snowboard a myślę że jest tam o wiele taniej niż w PL jeśli chodzi o koszta. Poza tym fajnie byłoby tam z różowym pojechać na kilka dni ferii za rok. Orientuje się jaka jest minimalna stawka za instruktora i wypożyczenie sprzętu?
  • 17
  • Odpowiedz
  • 0
@onionhero Ja Ci mogę powiedzieć tyle, że stoki w Ustrzykach Dolnych pękają w szwach od Ukraińców, więc chyba lepiej u nas. A z doświadczenia wiem, że wszelka infrastruktura turystyczna na Ukrainie jest 10-15 lat za nami. Chyba, że jakieś nowoczesne ośrodki, ale wtedy raczej taniej niż w Polsce nie będzie, albo i drożej.
  • Odpowiedz
@Langerob: @keram244: @szczebrzeszyn09: @franaa: @xHaNx: Dzisiaj mi luźno pomysł taki wpadł, za miesiąc jadę do Lwowa. Dotychczas moje doświadczenia z deską były takie, że jeździłem za młodu z okolicznych górek. Na stoku raz w życiu na stoku, na nartach ani razu - wgl nie umiem. Chciałbym jednak się nauczyć, żeby coś sobie pośmigać bo to raczej fun. Dziewczyna nigdy nie jeździła, ani na jednym ani na drugim
  • Odpowiedz
  • 0
@szczebrzeszyn09
@WielkiZderzaczHadronow Weźcie czytajcie ze zrozumieniem. Przecież napisałem, że tak jest w wielu przypadkach, poza nowoczesniejszymi ośrodkami takimi jak ww. Bukovel (zazwyczaj z kapitałem zagranicznym). A gdyby rzeczywiście było tak fajnie i tanio to ośrodki w Bieszczadach nie byłyby w połowie obsadzone naszymj wschodnimi sąsiadami. Miałem okazję na Ukrainie być kilka razy i bywało, że się nacielismy, bo coś co na zdjęciach wyglądało mega, w rzeczywistości było ruiną która sanepid zamknalby po
  • Odpowiedz
  • 0
@szczebrzeszyn09 Tak jakby oligarchowie swój majątek trzymali w bankach i aktywach w kraju który jest totalnie niestabilny finansowo. Lol. To oznacza tyle, że jest rzeczywiście zachodnich standardów, ale ceny są też adekwatne. Wyjdzie cenowo podobnie jak w PL, ale przynajmniej instruktora będzie miał mówiącego po naszemu.
  • Odpowiedz