Wpis z mikrobloga

Pakiety internetowe są aktywne do końca miesiąca i transfer/opłata są proporcjonalne do dnia w którym zamówiłeś usługę. Jeżeli np. kupujesz pakiet 10GB/10zł w 15. dniu miesiąca, to dostajesz 5GB (a potrącą w abonamencie za to 5zł) do wykorzystania w ciągu następnych 15 dni - sieci przyjmują, że każdy miesiąc ma 30 dni, stąd też problem z miesiącami które są 31-dniowe bo wtedy w tym jednym dniu usługi nie są aktywne :D Np
@spayk: A to tym to już nie wspomnę, też mi przepadło, ale trochę mniej. Ale jakoś to zniosłem bo przez darmowe 1GB miesięcznie nie kupiłem pakietu.
@Krupier: Masz rację na play24 jest informacja o tym, że pakiet włączony.
@PanKracy582: @Krupier ma to samo więc, czasami lepiej tutaj zapytać.
@kojos: miałem to samo - wkurzyłem się od kiedy zmienili zasady i płatności - w zeszłym roku było 10gb za 10zł, a teraz 2gb za 9zł? Przeszedłem do Vikingów za 29zł.
@GIBbeer: autor pyta o ofertę na kartę, tam zawsze dostajesz pełny pakiet, bez względu na to, kiedy włączysz.

W Formule Mini Max może być inaczej z tego co pamiętam, ale głowy nie dam.
miałem to samo - wkurzyłem się od kiedy zmienili zasady i płatności - w zeszłym roku było 10gb za 10zł, a teraz 2gb za 9zł? Przeszedłem do Vikingów za 29zł.


@saltacme: no straszne rzeczy, operator wprowadza i wyłącza tymczasową promocję, jak on śmie.

Kto był sprytny i dobrze gospodarował kontem to sobie pakietów nawłączał. Dodatkowo przy testowaniu aplikacji P24 można było za darmo, w nieskończoność włączać pakiety 2 i 5GB.